Elévky LAUFEN CZČlánky

Zobrazeno 1 až 5 z celkem 5 článků.
504_20231204_110747.jpg

Junioři ve Zlíně bez ztráty květinky. Starší žáci blízko prvním bodům

Další florbalem nabitý víkend této sezony za sebou mají malí i ti větší florbalisté ze Znojma. V akci se představila chlapecká i dívčí družstva širokého kategoriálního spektra. De facto od nejmenších po největší. Nejvíc se dařilo juniorům, kteří ač tvořeni pouze dorostenci, zválcovali své soupeře ve druhé juniorské lize. Blízko prvním ligovým bodům byli také starší žáci, kteří se pomalu zvedají a čím dál víc trápí své jihomoravské soupeře. Zahrála si i přípravka, dorostenky a elévky.

500_20231204_105540.jpg

Dvě dívčí družstva v akci. Elévky válčily doma, dorostenky vyrazily do Kyjova

Reportáže z chlapeckých turnajů máme za sebou. Zapomenout nesmíme ani na něžné pohlaví. Krom elitních žen se v akci představily i jejich následovnice. Dorostenky vyrazily na poměrně vzdálený výlet na Slovácko, když sehrály dvě utkání v Kyjově. To elévky to příliš daleko neměly. Většina z nich mohla totiž na domácí turnaj přijít pěšky.

493_20231204_102358.jpg

Dorostenci za šest! Zahráli si i mladší žáci a elévky

Trio znojemských mládežnických družstev se o víkendu představilo na florbalových kolbištích. Parádně se v Českých Budějovicích prezentovali dorostenci. Po domácím nepříliš povedeném představení tentokrát zabrali a na horské jihočeské půdě vybojovali všech šest možných bodů. V akci se představili také mladší žáci a elévky.