21_20231222_101058.jpg
20_20231222_101202.jpg
535_20240327_122628.jpg

LAUFENI V AKCI: Jak si o víkendu vedly mládežnické týmy?

DOROSTENCI

vs. BLACK ANGELS 4:1, 4:4

Na dorostence v rámci 2. kola play-off 1. dorostenecké ligy čekal pražský celek Black Angels. V úvodním, domácím utkání série zvítězili LAUFENI zaslouženě 4:1 a do nedělní odvety v Praze si tak vedli sympatický třígólový náskok. V Praze byla k vidění vyrovnaná bitva , která skončila nerozhodně 4:4 a z postupu do 3. kola play-off se tak mohli radost znojemští borci.

Ve 3. kole čeká na znojemský tým U17 pražská Sparta, která bude v sérii , vzhledem k výsledkům v základní části, favoritem. Vítěz této série postoupí na MČR dorostenců! Což by byla pro znojemský florbal teprve druhá účast na této prestižní akci, držte proto o víkendu 6.4 - 7.4 palce našim borcům!


MLADŠÍ ŽÁCI BLACK

vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín, Bulldogs Brno Black, K1 Florbal Židenice U13 Pink

Mladší žáci Black vyrazili na turnaj do Brna , kde se utkali postupně s Hodonínem, Bulldogs a Židenicemi.

komentář trenéra Šťastníka: " Nebyl to z naší strany špatný turnaj, v úvodním utkání jsme vlétli na Hodonín a vedli rychle 5:1, potom se hra srovnala a my jsme si došli pro cenné vítězství nad dobrým soupeřem, který nás umí porazit. V druhém utkání proti Buldokům jsme byli v první polovině lepším týmem, ovšem neproměňovali jsme šance, které jsme si pracně vytvořili... V utkání jsme vstřelili pouze jednu branku a na to se vyhrát nedá. V závěrečném utkání proti Židenicím jsme od začátku hráli velmi aktivně a po zásluze jsme soupeři nastříleli 10 branek a mohli se radovat z velmi dobrého útočného představení."


MLADŠÍ ŽÁCI GREEN:

vs. TJ Hodonice ZŠ Tasovice, FBŠ Hattrick Brno Blue, Bulldogs Brno Orange

Mladší žáci Green hráli v Hodonicích. Za soupeře jim byl v tradičním derby hodonický celek, následně rezerva Buldoků a Hattricku.

komentář trenéra Hándla: "Na tomto turnaji jsme zdaleka nepředvedli to, co celý rok trénujeme na tréniních. Naši hru ve všech třech zápasech provázel malý pohyb a snaha hrát vše ze stoje, nebo od sebe míčky odpalovat místo snahy o tvorbu hry. Musíme zapracovat především na nastavení kluků na zápas, nemohu se ubránit pocitu, že na tréninku hrají lépe než na zápase a to je velká škoda."

PŘÍPRAVKA

BLACK
vs. K1 Florbal Židenice U9 Black, FBŠ Hattrick Brno Black, FBŠ Hummel Hattrick Brno U9, FBC GEPARDI BRNO BLUE

GREEN vs. K1 Florbal Židenice U9 Pink, TJ Hodonice ZŠ Tasovice, FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue, TJ Sokol Brno - Husovice

Přípravka odehrála další ligové zápasy v brněnské hale na Lesné. 

komentář trenérky Pelánové:
"V zápasech se objevovali prvky, které se objevují na tréninku. Oba celky si zaslouží velkou pochvalu!"


STARŠÍ ŽÁKYNĚ

vs. K1 Florbal Židenice U15 1:2
vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 3:7

komentář trenéra Kuřitky: "První zápas byl vyrovnaný od první minuty. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Oba dva týmy si nic nedarovaly a nerozhodný stav trval až do poslední vteřiny, kdy náš nedůraz potrestala dorážkou hráčka Židenic. Z naší strany chybělo více přesného zakončení a díky tomu jsme zápas nedokázali dovést do vítězného konce. Ve druhém zápase jsme se první třetinu zapomněli v šatně a většinu akcí soupeře hasili až na poslední chvíli. Poté co jsme si nechali soupeře odskočit na rozdíl čtyř branek, se děvčatům podařilo třemi góly snížit. Ovšem náskok soupeře jsme již nedokázali dohnat. Díky tomu jsme základní část zakončili dvěma prohrami. Pro nás jsou tyto výsledky velkým ponaučením. Nyní se naše zraky upínají k blížící se mu Final Four pro nejlepší čtyři celky tabulky."


ELÉVKY

vs. Hornets Brno ZŠ Horní, Aligators - G, FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11, K1 Florbal Židenice GU11

V sobotu odehrály elévky svůj další turnaj v Brně na Čejkovické, kde se utkali proti týmům Aligators, Hattrick Brno, Židenice Brno a Hornets Brno.

komentář trenéra Ochmana:
"Na turnaj se holky těšily celý týden. Bohužel nám den před turnajem onemocněla brankářka. Ale tento problém nezkazil dobrou náladu v týmu. V brankovišti se nakonec objevily Áďa Kotková a Hanča Chaloupecká. Obě dvě holky šly chytat s velkým odhodláním a svými výkony hodně pomohly týmu ke čtyřem vítezstvím."