21_20231222_101058.jpg
20_20231222_101202.jpg
538_20240411_092129.jpg

LAUFENI V AKCI: Jak si o víkendu vedly mládežnické týmy?

JUNIOŘI

vs. FBC Dragonsa 14:2
vs. FBK Atlas Blansko 6:7 pn.

Junioři zakončili sezónu doma. V ranním utkání rozstříleli Kyjov 14:2 , poté překvapivě padli s Blanskem 6:7 po nájezdech.

Komentář trenéra Čecha: "První zápas byl jasně v naší režii, přes nevýraznou první třetinu jsme ukázali kvalitu a soupeře jasně přehráli. Druhý a zároveň závěrečný zápas sezóny už tak na chválení není, laxní přístup a nekoncentrace znamenali tuhý boj s Blanskem, které bylo nakonec úspěšnější v nájezdové loterii."

DOROSTENCI

vs. ACEMA Sparta Praha UNYP 4:5, 3:10

Dorostenci v rámci osmifinále play-off 1. ligy dorostenců změřili síly s pražskou Spartou. V úvodním utkání na domácí palubovce drželi s favoritem série krok a podlehli mu těsně 4:5, což dávalo naději na boj o postup i do nedělní odvety. Tam ovšem ukázal pražský celek svou sílu a jednoznačně zvítězil a zajistil si tak na úkor našich chlapců postup na MČR.

Pro chlapce U17 tak letošní sezóna skončila, nicméně umístění v elitní republikové šestnáctce si zaslouží velkou pochvalu!

STARŠÍ ŽÁCI BLACK

vs. ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 4:5
vs. TROOPERS 10:7

Starší žáci vyrazili na poslední ligový výjezd do Brna, úplně ten poslední turnaj je totiž čeká 20.4. doma ve Znojmě. Za soupeře jim byl Hodonín a Troopers.

Komentář trenéra Šťastníka: "V zápase s Hodonínem jsme byli technicky horším celkem, ale vše jsme vynahrazovali bojovností, nasazením a plněním taktických pokynů. Díky tomu, jsme až do samého závěru drželi cennou remízu 4:4, ovšem zkrat v posledních vteřinách zápasu znamenal, že soupeř dvě vteřiny před koncem dostal ještě jednu střelu, kterou proměnil a zvítězil tak 5:4. Věřím, že pro kluky cenná zkušenost jak hrát koncovky... Ve druhém zápase proti Troopers, jsme měli skvělý vstup a po pár minutách vedli 3:1, pak jsme ovšem 3 střídání po sobě inkasovali laciné branky a najednou to bylo 3:4, dále utkání pokračovalo ve stylu každý chvilku tahal pilku a díky našemu dobrému ofenzivnímu výkonu jsme zvítězili 10:7."

STARŠÍ ŽÁCI GREEN

vs. TROOPERS Black 3:8
vs. Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:7

Starší žáci Green vyrazili na poslední turnaj sezóny do Ivančic, kde se utkali s Troopers B a Gullivers B. Sezónu zakončili Greeni dvěma porážkami 3:7 a 3:8. Za zmínku stojí střelecký výkon Matyáše Jedličky, který vstřelil 5 ze 6 branek našeho týmu.

Komentář trenéra Zerbsta:
"Ikdyž se nám turnaj výsledkově opět nepovedl, zaznamenali jsme určité zlepšení. Bohužel ale i tak to je málo. A sezónu tak zaslouženě končíme na posledním místě."

ELÉVOVÉ

Elevové odehráli své dalsi ligové zápasy v nedalekém Brně.

BLACK vs. TJ Hodonice ZŠ Tasovice, FBŠ Hattrick Brno U11, ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red, F.A.T.R. Dubňany Black

Tým black se v neděli 7.4. vydal na zápasy na hale Lesná, kde je čekali soupeři z Hodonic, Hattricku, Hodonína a Dubňan.

Komentář trenérky Pelánové:“Tady musíme smeknout před klukama. Jejich samostatnost a týmovost podtrhla jejich výkony předvedené na hřišti. Jde vidět obrovský posun, za který jsme rádi, věříme, že kluci mají na čem stavět v následující sezóně v kategorii mladších žáků”GREEN
vs. FBŠ Hattrick Brno Blue, FBC GEPARDI BRNO white, Bulldogs Brno Orange, Sokol Brno I EMKOCase GulliversO

Tým green se v sobotu 6.4. utkal s týmy Hattrick, Gepardi, Bulldogs a Gullivers.

Komentář trenérky Pelánové:
 “Kluci si zaslouží obrovskou pochvalu za předvedené výkony a nasazení."MLÁDEŽE vs. FBC GEPARDI BRNO yellow, Shooter Beta, FBŠ Hattrick Brno Black, Sokol Brno I EMKOCase GulliversK

Komentář trenérky Edity Urbánkové:
"Z našeho pohledu dobrý turnaj, hráli jsme proti těžkým soupeřům, kteří nás prověřili a troufám si říci, že jsme obstáli. Kluci zaslouží pochvalu za přístup a nasazení. Dělají pokroky a je vidět, že to má smysl."

 ELÉVKY

vs. K1 Florbal Židenice, FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11, Bulldogs Brno, Aligators - G

V první dubnové neděli 06.04.2024 se naše elévky utkaly v tělocvičně Klobouky u Brna, kde změřily naposledy v této florbalové sezóně své síly a dovednosti s týmy K1 Florbal Židenice, FBŠ Hummel Hattrick Brno, Aligators a Bulldogs Brno.

Komentář trenérky Sobotkové: "Na hráčkách bylo vidět už celosezónní vyčerpání a únava, která se promítla i do odehraných zápasů. Nicméně se s tím děvčata popraly a předvedly opět krásné akce, jak týmové, tak individuální. Nyní se hráčky chystají na letní přípravu."