Program zápasů

26. 2. 2024 - 3. 3. 2024
9. týden

Muži TJ Znojmo LAUFEN CZ

TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno
3:2
út 27. 2. 2024 20:00 @ SH TJ Znojmo, 1. liga mužů, 3. kolo
Florbal ÚstíTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 2. 3. 2024 18:00 @ Městská SH Teplice, 1. liga mužů, 1. kolo
Florbal ÚstíTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
ne 3. 3. 2024 12:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, 1. liga mužů, 2. kolo

Ženy TJ Znojmo LAUFEN CZ

FBC Intevo TřinecTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
zítra v 20:00 @ SH Stars Třinec, Extraliga žen, 1. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice
– : –
ne 3. 3. 2024 18:00 @ SH TJ Znojmo, Extraliga žen, 2. kolo

Junioři LAUFEN CZ

TJ Znojmo LAUFEN CZZlín Lions
– : –
ne 3. 3. 2024 10:30 @ SH TEZA Hodonín, 2. liga juniorů - skupina 6, 20. kolo
K1 Florbal Židenice U19TJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
ne 3. 3. 2024 15:00 @ SH TEZA Hodonín, 2. liga juniorů - skupina 6, 20. kolo

Dorostenci LAUFEN CZ

TJ Znojmo LAUFEN CZFbC Písek
– : –
so 2. 3. 2024 13:00 @ Jedenáctka VS, 1. liga dorostenců, 34. kolo
ACEMA Sparta Praha UNYPTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 2. 3. 2024 16:00 @ Jedenáctka VS, 1. liga dorostenců, 34. kolo

Starší žáci LAUFEN CZ

Bulldogs Brno BTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 2. 3. 2024 11:20 @ VUT CESA Brno 2, Jihomoravský přebor starších žáků, 17. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 2. 3. 2024 11:20 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 22. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFlorbal Rosice
– : –
so 2. 3. 2024 13:40 @ VUT CESA Brno 2, Jihomoravský přebor starších žáků, 17. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTROOPERS
– : –
so 2. 3. 2024 13:40 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 22. kolo

Dorostenky LAUFEN CZ

Bulldogs BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 2. 3. 2024 11:10 @ SOU Kyjov, 1. liga dorostenek - skupina 6, 11. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBC Dragons
– : –
so 2. 3. 2024 13:30 @ SOU Kyjov, 1. liga dorostenek - skupina 6, 11. kolo

Ženy B LAUFEN CZ

TJ Znojmo LAUFEN CZ BFBK Spartak Hluk
– : –
so 2. 3. 2024 10:15 @ SH Blučina, 2. liga žen - skupina 6, 9. kolo
SHOOTERS BETATJ Znojmo LAUFEN CZ B
– : –
so 2. 3. 2024 12:45 @ SH Blučina, 2. liga žen - skupina 6, 9. kolo
19_20231222_101420.jpg