Elévové LAUFEN CZČlánky

Zobrazeno 1 až 7 z celkem 7 článků.
518_20240118_072711.jpg

Dorost získal cenný skalp Chodova. Elévové řádili na domácí půdě

Švédský Gothia cup je minulostí, znojemský florbal se vrací do zajetých kolejí. V prvním „švédském“ týdnu byli tak trochu upozaděni junioři, kteří se představili v Blansku. Stejně jako jejich kolegyně dorostenky, jež sehrály pouze jediné utkání. A pak už to byl klasický týden, na který jsou všichni zvyklí. Dorost čekal dlouhý výlet do Strakonic. Elévové dělali radost domácím fanouškům.

506_20231211_095403.jpg

Dorostenci senzačně porazili Spartu! Válely také starší žákyně

Hned pětice znojemských mládežnických družstev se v předminulém víkendu představila na florbalových kolbištích. Dorostenci napravili reputaci z výletu do metropole a na domácí půdě překvapivě porazili silnou pražskou Spartu. Starší žákyně v Kyjově nezaváhaly a do města vín importovaly šest bodů. Zahrálo si také trio elévských družstev.

495_20231204_103211.jpg

Víkend v režii mladých nadějí, dorostenky urvaly všechny body!

Elévové, mladší žákyně, starší žáci a také dorostenky. Takový byl víkendový výčet znojemských účastníků na florbalových kolbištích. Ti nejmenší se bavili florbalem. Starší kolegové bojovali o ligové body. Všichni se ale snažili naučit něco nového v zápasové praxi. Na řadě je tedy další víkendová rekapitulace mládeže.