Zlatý týden pro znojemské barvy! Elévové i mladší žáci dovezli zlatou medaili z turnaje Kralupy Open!

Uplynulý týden byl velmi úspěšný pro znojemské mládežnické kategorie! Elévové a mladší žáci se zúčastnili zajímavého turnaje v Kralupech nad Vltavou s názvem Kralupy Open 2024.

Elévové startovali na tomto jednodenním turnaji ve sváteční den 8. května, ve startovním poli bylo hned 15 účastníků. Znojmo bylo losem zařazeno do skupiny A společně s týmy Wizards DDM SO Praha 10 Orange, FBC Česká Lípa, Black Angels a Olymp Florbal Achilles. Ve skupině si elévové připsali 3 vítězství a jednu porážku a do play-off tak postoupili z 2. místa základní skupiny.

Ve čtvrtfinále zdolali chlapci domácí Kralupy, v semifinále Olymp Florbal a ve finále FBC DDM Děčín. A zaslouženě tak mohli nad hlavu zvednout trofej pro vítěze turnaje a zlaté medaile!

vs. FBC DDM Děčín 6:2

O tři dny později, v sobotu 11. května, vyrazili na kralupský turnaj i zástupci starší kategorie. V kategorii mladších žáků bylo ve startovním poli 12 celků. Znojemský LAUFEN byl losem zařazen do skupiny C, ve které společně s ním startovali ještě Prague Tigers, ASK Lovosice LFP a Florbal Aš. Znojemští hráči skupinou proletěli se třemi jednoznačnými výhrami a do play-off postoupili z 1. místa skupiny.

Ve čtvrtfinále narazili LAUFENI na domácí Kralupy, které zdolali 5:1, v semifinále se střetli s Wizards SO DDM Praha 10, které porazili 6:2 a ve finále proti pražskému Black Angels zvítězili s přehledem 7:0 a mohli stejně jako jejich mladší parťáci zvednout nad hlavu trofej pro vítěze Kralupy Open!

vs. ASK Lovosice 13:0
vs. Prague Tigers 7:1
vs. Florbal AŠ 5:1

vs. Kralupy Wolves 5:1