21_20231222_101058.jpg
20_20231222_101202.jpg
546_20240510_104126.jpg

LAUFENI V AKCI: Jak si vedly mládežnické týmy?

MLADŠÍ ŽÁCI BLACK

vs. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, Bulldogs Brno Black, K1 Florbal Židenice U13 Pink

Mladší žáci Black zakončili ligový ročník domácím turnajem proti brněnským soupeřům. Byla to pro ně zároveň kvalitní příprava na Spartak Cup, kam odcestovali o den později.

MLADŠÍ ŽÁCI GREEN

vs. Bulldogs Brno White, Aligators green, TROOPERS green

Mladší žáci Green zakončili sezónu v Blučině, kde bojovali s kvalitními soupeři a posbírali poslední společné zážitky v tomto složení mladších žáků. Ročník 2011 totiž již příští týden odchází do starší kategorie starších žáků.

MLADŠÍ ŽÁCI NA SPARTAK CUPU

Mladší žáci vyrazili na turnaj do Hluku, kde proběhl druhý ročník Spartak Cupu.

Do turnaje přihlásilo Znojmo dva týmy black a green, tak aby měli hráči větší herní vytížení. Blaci ve skupině zdolali Slovácko 7:0 a slovenský Šamorín 3:0, v posledním utkání skupiny remizovali se Zlínem 3:3 a do play-off šli z prvního místa skupiny. Ve čtvrtfinále se ovšem znojemským postavil do cesty opět Zlín Lions, který zvládl hravě předkolo se Slavičínem. Znojemští LAUFENI tentokrát tahali za kratší konec provazu a prohráli 1:4. S turnajem se tak rozloučili na 6. místě. Tým green ve skupině nejprve podlehl Mohelnici 0:5, poté zdolal Uherský Brod 3:0 a na závěr skupiny prohrál se Vsetínem 1:3. Do play-off tak postoupili greeni ze 3. místa skupiny a v předkole na ně čekalo Slovácko, které srdnatě trápili a uhráli remizu 1:1 v základní hrací době a rozhodnovali tak až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hráči Slovácka a Znojmo green tak na turnaji obsadilo 11. místo.
ELÉVOVÉ
NA KRALUPY OPEN

Elévové TJ Znojmo LAUFEN CZ dokázali vyhrát zajímavě obsazený turnaj Kralupy Open! Na cestě za zlatou medailí v základní skupině zdolali Českou Lípu, Black Angels a Olymp Florbal. Podlehli pouze Wizards DDM SO Praha 10. Do play-off tak postoupili z 2. místa… Pak už to byla spanilá jízda za zlatem!

Ve čtvrtfinále zdolali chlapci domácí Kralupy 8:4, v semifinále Olymp Florbal 6:1 a ve finále Děčín 6:2!

PŘÍPRAVKA

BLACK
vs. TJ Sokol Brno - Husovice, TROOPERS Black, Bulldogs Brno Black, K1 Florbal Židenice U9 Pink

GREEN
vs. TROOPERS Orange, Bulldogs Brno Orange, K1 Florbal Židenice U9 Black, TJ Hodonice ZŠ Tasovice

Přípravka odehrála poslední ligové zápasy na domácí půdě v neděli 5. května. Síly změřili s týmy z Hodonic, Troopers, Židenic, Husovic a Bulldogs.

Komentář trenérky Pelánové:
 “Hráče i hráčky musím pochválit za celou sezónu, kterou jsme na domácí půdě ukončili ve velkém stylu tak, jak probíhala celá sezóna! Děkuji všem rodičům za podporu, trpělivost i čas, hráčům a hráčkam za předvedené výkony a chuť se zlepšovat a pracovat, trenérům za pomoc a energii! I přes oficiální ukončení sezóny ve znojemské vodárně, za což děkujeme rodině Smrčkových, budeme pracovat a zlepšovat se dál!”