LAUFENI V AKCI: Jak si o víkendu vedly mládežnické týmy?

ELÉVOVÉ

BLACK vs. TJ Hodonice ZŠ Tasovice, Hornets Brno ZŠ Horní black, Bulldogs Brno Black, Sokol Brno I EMKOCase GulliversB

Elevové odehráli svá poslední ligová utkání v sobotu 27. dubna. Tým black odcestoval do nedalekých Hodonic, kde je čekal k poměření sil soupeř z Hodonic a tři týmy z Brna. Kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru, samostatné střídání a především za hru v duchu FairPlay. Děkujeme všem rodičům za podporu!

GREEN vs. Shooters Beta, K1 Florbal Židenice U11 Black, Bulldogs Brno Orange, Florbal Rosice

Tým green vyrazil do Brna a poradil si výborně se soupeři z Rosic a brněnských týmů Bulldogs, Shooters Beta a Židenic. Kluci se drželi pokynů trenéra a zvládli krásně zakončit letošní sezónu! Děkujeme všem za podporu.

ZŠ MLÁDEŽE vs. F.A.T.R. Dubňany Black, ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red, K1 Florbal Židenice U11 Pink, TJ Sokol Brno - Husovice

komentář trenérky Urbánkové
:"Poslední turnaj sezóny byl poněkud zvláštní, po příjezdu na halu jsme se dozvěděli, že budeme hrát o zápas méně, jelikož jeden soupeř nedorazí. To nás velmi mrzelo, protože jsme si chtěli co nejvíce zahrát a navíc to pro nás znamenalo dlouhatánskou pauzu přes dvě hodiny. Podařilo se nakonec domluvit přátelský zápas se Židenicemi, za což jim patří dík. V ostrých zápasech jsme nastříleli spoustu branek jak Židenicím, tak Husovicím. V zápase proti Hodonínu tahal za delší konec provazu soupeř a ukázal nám na čem pracovat v tréninkovém procesu. Moc děkuji všem svým hráčům za celý rok, práce s nimi byla hrozně fajn."

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

FINAL FOUR

SEMIFINÁLE vs. Bulldogs Brno 3:5
O 3. MÍSTO vs. K1 Florbal Židenice GU15 6:3

O tom jak je tento zápas s Bulldogs Brno důležitý nebylo pochyb od první minuty. Oba dva týmy se do zápasu pustili s vervou sobě vlastní. Výkonem vyrovnaná první třetina skončila 0:2 pro soupeře převážně díky našemu drobnému zaváhání.

“Kdybych mohl něco zapomenout byla by to druhá třetina zápasu, tam jsme nechali soupeře zbytečně odskočit do čtyřbrankového vedení. “ okomentoval trenér Kuřitka.

Do třetí třetiny nastoupil naprosto jiný tým, svým výkonem místy i převyšoval soupeře. Neúspěšnou stíhací jízdu zastavila až záverečná siréna, před kterou proběhlo neúspěšné trestné střílení Znojma.

Naprosto odlišný tým nastoupil do zápasu o třetí místo proti Židenicím. Dravý a koncentrovaný výkon, který předváděli všechny hráčky byl znát na množství šancí, které si děvčata vytvořili. Hlavně ale které proměnily! Větší počet zakončení, které jim chybělo v prvním zápase dohnaly snad během první třetiny. Celý zápas si držely odstup jak ve skóre tak i v koncentraci. Na děvčatech bylo jasně vidět, že oni jsou ten tým, co chce urvat medaili. To se jim i podařilo a po konci zápasu to byly právě ony, kdo se mohl radovat s pohárem nad hlavou.