Elévové LAUFEN CZZápasy

září 2023

TJ Hodonice ZŠ TasoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 30. 9. 2023 9:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 3. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice U11 Pink
0:0
so 30. 9. 2023 10:15 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 3. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZBulldogs Brno Black
0:0
so 30. 9. 2023 11:30 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 3. kolo
TROOPERS BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 30. 9. 2023 12:45 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 3. kolo

říjen 2023

TROOPERS GreenTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
ne 1. 10. 2023 9:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 4. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBŠ Hattrick Brno Black
0:0
ne 1. 10. 2023 10:15 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 4. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBC GEPARDI BRNO white
0:0
ne 1. 10. 2023 11:30 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 4. kolo
Bulldogs Brno OrangeTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
ne 1. 10. 2023 12:45 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 4. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZSokol Brno I EMKOCase GulliversB
0:0
so 21. 10. 2023 10:50 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravská liga elévů 3+1, 11. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBC SLAVKOV - HOLUBICE
0:0
so 21. 10. 2023 10:50 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 14. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní blackTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 21. 10. 2023 11:40 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravská liga elévů 3+1, 11. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
so 21. 10. 2023 11:40 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 14. kolo
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín RedTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 21. 10. 2023 12:55 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravská liga elévů 3+1, 11. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversKTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
so 21. 10. 2023 12:55 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTROOPERS Black
0:0
so 21. 10. 2023 13:45 @ SH ZŠ Slavkov, Jihomoravská liga elévů 3+1, 11. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenAligators Green
0:0
so 21. 10. 2023 13:45 @ SH Křenovice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 14. kolo

listopad 2023

TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTJ Sokol Lanžhot
0:0
so 11. 11. 2023 9:25 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga elévů 3+1, 23. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTJ SOKOL LETOVICE
0:0
so 11. 11. 2023 10:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga elévů 3+1, 23. kolo
FBC SLAVKOV redTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
so 11. 11. 2023 11:30 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga elévů 3+1, 23. kolo
TROOPERS WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
so 11. 11. 2023 12:20 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga elévů 3+1, 23. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTROOPERS Green
0:0
so 11. 11. 2023 14:35 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga elévů 3+1, 21. kolo
FBO Orel BoskoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 11. 11. 2023 15:25 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga elévů 3+1, 21. kolo
F.A.T.R. Dubňany BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 11. 11. 2023 16:40 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga elévů 3+1, 21. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZBulldogs Brno Black
0:0
so 11. 11. 2023 17:30 @ SH Tuřany, Jihomoravská liga elévů 3+1, 21. kolo

prosinec 2023

TJ Znojmo LAUFEN CZTJ Hodonice ZŠ Tasovice
0:0
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 28. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTJ Znojmo ZŠ Mládeže
0:0
so 2. 12. 2023 9:25 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga elévů 3+1, 31. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 2. 12. 2023 9:50 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 28. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenShooters Beta
0:0
so 2. 12. 2023 10:40 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga elévů 3+1, 31. kolo
TJ Sokol Brno - HusoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 2. 12. 2023 11:05 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 28. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní yellowTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
so 2. 12. 2023 11:30 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga elévů 3+1, 31. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBC GEPARDI BRNO blue
0:0
so 2. 12. 2023 12:20 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 28. kolo
K1 Florbal Židenice U11 BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
so 2. 12. 2023 12:20 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga elévů 3+1, 31. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
so 16. 12. 2023 8:55 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
so 16. 12. 2023 9:45 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenSokol Brno I EMKOCase GulliversO
0:0
so 16. 12. 2023 10:35 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFlorbal Hodonín
0:0
so 16. 12. 2023 11:25 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
ne 17. 12. 2023 9:25 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga elévů 3+1, 37. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní blackTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
ne 17. 12. 2023 10:15 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga elévů 3+1, 37. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZSokol Brno I EMKOCase GulliversB
0:0
ne 17. 12. 2023 11:05 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga elévů 3+1, 37. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBO Orel Boskovice
0:0
ne 17. 12. 2023 11:55 @ ZŠ Horní, Jihomoravská liga elévů 3+1, 37. kolo

leden 2024

TJ Hodonice ZŠ TasoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 13. 1. 2024 9:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 48. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTJ Sokol Brno - Husovice
0:0
so 13. 1. 2024 10:15 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 48. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTROOPERS Black
0:0
so 13. 1. 2024 11:30 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 48. kolo
FBC SLAVKOV blackTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 13. 1. 2024 12:45 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 48. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTROOPERS Orange
0:0
ne 14. 1. 2024 9:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 49. kolo
FBŠ Hattrick Brno WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
ne 14. 1. 2024 9:50 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 49. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversKTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
ne 14. 1. 2024 11:05 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 49. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTROOPERS White
0:0
ne 14. 1. 2024 12:20 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga elévů 3+1, 49. kolo

únor 2024

TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice U11 Pink
0:0
so 17. 2. 2024 9:20 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 55. kolo
TJ Sokol Brno - HusoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 17. 2. 2024 10:10 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 55. kolo
FBC GEPARDI BRNO blueTJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
so 17. 2. 2024 11:25 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 55. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZSokol Brno I EMKOCase GulliversB
0:0
so 17. 2. 2024 12:15 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 55. kolo
Aligators WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
ne 18. 2. 2024 9:25 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 62. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
ne 18. 2. 2024 10:15 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 62. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTROOPERS Green
0:0
ne 18. 2. 2024 11:05 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 62. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenHornets Brno ZŠ Horní yellow
0:0
ne 18. 2. 2024 11:55 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 62. kolo

březen 2024

TJ Znojmo LAUFEN CZFBC SLAVKOV black
– : –
so 16. 3. 2024 9:25 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga elévů 3+1, 65. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZF.A.T.R. Dubňany Black
– : –
so 16. 3. 2024 10:40 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga elévů 3+1, 65. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11TJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 16. 3. 2024 11:30 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga elévů 3+1, 65. kolo
K1 Florbal Židenice U11 PinkTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 16. 3. 2024 12:20 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga elévů 3+1, 65. kolo
TJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
ne 17. 3. 2024 8:55 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 71. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
ne 17. 3. 2024 9:45 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 71. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBK Atlas Blansko
– : –
ne 17. 3. 2024 10:35 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 71. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFRC Mikulov
– : –
ne 17. 3. 2024 11:25 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 71. kolo

duben 2024

FBC GEPARDI BRNO whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 6. 4. 2024 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 77. kolo
Bulldogs Brno OrangeTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 6. 4. 2024 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 77. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBŠ Hattrick Brno Blue
– : –
so 6. 4. 2024 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 77. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenSokol Brno I EMKOCase GulliversO
– : –
so 6. 4. 2024 @ SH Kounicova Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 77. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
ne 7. 4. 2024 13:55 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 75. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11TJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
ne 7. 4. 2024 14:45 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 75. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
– : –
ne 7. 4. 2024 15:35 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 75. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZF.A.T.R. Dubňany Black
– : –
ne 7. 4. 2024 16:25 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga elévů 3+1, 75. kolo
Shooters BetaTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 27. 4. 2024 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga elévů 3+1, 86. kolo
K1 Florbal Židenice U11 BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 27. 4. 2024 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga elévů 3+1, 86. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenBulldogs Brno Orange
– : –
so 27. 4. 2024 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga elévů 3+1, 86. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFlorbal Rosice
– : –
so 27. 4. 2024 @ ZŠ Čejkovická, Jihomoravská liga elévů 3+1, 86. kolo
Bulldogs Brno BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 27. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 82. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní blackTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 27. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 82. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTJ Hodonice ZŠ Tasovice
– : –
so 27. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 82. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZSokol Brno I EMKOCase GulliversB
– : –
so 27. 4. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga elévů 3+1, 82. kolo