Dorostenky LAUFEN CZČlánky

Zobrazeno 1 až 8 z celkem 8 článků.
518_20240118_072711.jpg

Dorost získal cenný skalp Chodova. Elévové řádili na domácí půdě

Švédský Gothia cup je minulostí, znojemský florbal se vrací do zajetých kolejí. V prvním „švédském“ týdnu byli tak trochu upozaděni junioři, kteří se představili v Blansku. Stejně jako jejich kolegyně dorostenky, jež sehrály pouze jediné utkání. A pak už to byl klasický týden, na který jsou všichni zvyklí. Dorost čekal dlouhý výlet do Strakonic. Elévové dělali radost domácím fanouškům.

504_20231204_110747.jpg

Junioři ve Zlíně bez ztráty květinky. Starší žáci blízko prvním bodům

Další florbalem nabitý víkend této sezony za sebou mají malí i ti větší florbalisté ze Znojma. V akci se představila chlapecká i dívčí družstva širokého kategoriálního spektra. De facto od nejmenších po největší. Nejvíc se dařilo juniorům, kteří ač tvořeni pouze dorostenci, zválcovali své soupeře ve druhé juniorské lize. Blízko prvním ligovým bodům byli také starší žáci, kteří se pomalu zvedají a čím dál víc trápí své jihomoravské soupeře. Zahrála si i přípravka, dorostenky a elévky.

500_20231204_105540.jpg

Dvě dívčí družstva v akci. Elévky válčily doma, dorostenky vyrazily do Kyjova

Reportáže z chlapeckých turnajů máme za sebou. Zapomenout nesmíme ani na něžné pohlaví. Krom elitních žen se v akci představily i jejich následovnice. Dorostenky vyrazily na poměrně vzdálený výlet na Slovácko, když sehrály dvě utkání v Kyjově. To elévky to příliš daleko neměly. Většina z nich mohla totiž na domácí turnaj přijít pěšky.

495_20231204_103211.jpg

Víkend v režii mladých nadějí, dorostenky urvaly všechny body!

Elévové, mladší žákyně, starší žáci a také dorostenky. Takový byl víkendový výčet znojemských účastníků na florbalových kolbištích. Ti nejmenší se bavili florbalem. Starší kolegové bojovali o ligové body. Všichni se ale snažili naučit něco nového v zápasové praxi. Na řadě je tedy další víkendová rekapitulace mládeže.

467_20230627_110822.png

Brno Open Game 2023 minulostí, jak se vedlo našim reprezentantům?

Vzhledem k tomu, že se znojemský klub rozhodl letos dát prioritu jiným mládežnickým turnajům a na turnaji startovali pouze nejstarší mládežnické týmy dorostenců a dorostenek, tak vyrazilo po vzájemné dohodě klubů hned několik znojemských hráčů za jihomoravský celek F.A.T.R. Dubňany – Škorpioni. Dále dívky doplnily tým elévek Bulldogs Brno.