Junioři LAUFEN CZČlánky

Zobrazeno 1 až 9 z celkem 9 článků.
518_20240118_072711.jpg

Dorost získal cenný skalp Chodova. Elévové řádili na domácí půdě

Švédský Gothia cup je minulostí, znojemský florbal se vrací do zajetých kolejí. V prvním „švédském“ týdnu byli tak trochu upozaděni junioři, kteří se představili v Blansku. Stejně jako jejich kolegyně dorostenky, jež sehrály pouze jediné utkání. A pak už to byl klasický týden, na který jsou všichni zvyklí. Dorost čekal dlouhý výlet do Strakonic. Elévové dělali radost domácím fanouškům.

508_20231214_120525.jpg

Junioři úspěšní jen z poloviny. Přípravka zářila na domácí půdě

Pětice družstev se znojemským logem na dresu nastoupila o víkendu do soutěžních bitev v rámci struktur Českého florbalu. Tradičně největší pozornost byla upínaná k těm nejstarším z nich, tedy k juniorům. Ti tentokrát uspěli jen z padesáti procent. Zbylé kategorie spadaly do těch, které primárně určitě nehrají na výsledek zápasu.

504_20231204_110747.jpg

Junioři ve Zlíně bez ztráty květinky. Starší žáci blízko prvním bodům

Další florbalem nabitý víkend této sezony za sebou mají malí i ti větší florbalisté ze Znojma. V akci se představila chlapecká i dívčí družstva širokého kategoriálního spektra. De facto od nejmenších po největší. Nejvíc se dařilo juniorům, kteří ač tvořeni pouze dorostenci, zválcovali své soupeře ve druhé juniorské lize. Blízko prvním ligovým bodům byli také starší žáci, kteří se pomalu zvedají a čím dál víc trápí své jihomoravské soupeře. Zahrála si i přípravka, dorostenky a elévky.

499_20231204_104900.jpg

Kvartet chlapeckých mládežníků v akci. Dorostenci drželi krok s favorizovanou Spartou

Týden zpět bylo ze znojemského pohledu na florbalových kolbištích pomyslné ticho po pěšině. Nyní už se ale hvizd rozhodcovských píšťalek rozezněl naplno. A tak je nejvyšší čas si zrekapitulovat, kdo ze Znojmáků se v průběhu hracího víkendu představil na palubovkách českých a moravských hal. Začneme chlapeckými kategoriemi. Největší pozornost byla upnutá k dorostencům, kteří hráli v Praze. Dokázali držet krok s favoritem celé soutěže.