Dorostenci LAUFEN CZČlánky

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 10 článků.
520_20240131_102339.jpg

Dorostenci zakončí základní část mezi elitou. Čekání starších žáků trvá

Celkem čtyři mládežnické kategorie se o uplynulém víkendu představily v rámci dalšího soutěžního víkendu. Dorostenci odcestovali do Strakonic s cílem udržet nejvyšší koš. To se jim sice v oslabené sestavě podařilo, na oslavné chorály to však tentokrát rozhodně nebylo. Nekoncentrovanost stála možnost poprvé vyhrát starší žáky. Nepovedená osmiminutovka je odsoudila k dalšímu čekání na první sezonní vítězství.

518_20240118_072711.jpg

Dorost získal cenný skalp Chodova. Elévové řádili na domácí půdě

Švédský Gothia cup je minulostí, znojemský florbal se vrací do zajetých kolejí. V prvním „švédském“ týdnu byli tak trochu upozaděni junioři, kteří se představili v Blansku. Stejně jako jejich kolegyně dorostenky, jež sehrály pouze jediné utkání. A pak už to byl klasický týden, na který jsou všichni zvyklí. Dorost čekal dlouhý výlet do Strakonic. Elévové dělali radost domácím fanouškům.

506_20231211_095403.jpg

Dorostenci senzačně porazili Spartu! Válely také starší žákyně

Hned pětice znojemských mládežnických družstev se v předminulém víkendu představila na florbalových kolbištích. Dorostenci napravili reputaci z výletu do metropole a na domácí půdě překvapivě porazili silnou pražskou Spartu. Starší žákyně v Kyjově nezaváhaly a do města vín importovaly šest bodů. Zahrálo si také trio elévských družstev.

503_20231204_110556.jpg

Dorostenci udrželi elitní koš. Žákyně trápily brněnského favorita

Trojice znojemských mládežnických družstev se o uplynulém víkendu představila na florbalových palubovkách. Dorostenci odcestovali do Prahy s jasným cílem porazit Písek a udržet nejvyšší koš. V akci se představili také mladší žáci a žákyně. Mladé dívčí naděje dokázaly potrápit brněnského favorita.

499_20231204_104900.jpg

Kvartet chlapeckých mládežníků v akci. Dorostenci drželi krok s favorizovanou Spartou

Týden zpět bylo ze znojemského pohledu na florbalových kolbištích pomyslné ticho po pěšině. Nyní už se ale hvizd rozhodcovských píšťalek rozezněl naplno. A tak je nejvyšší čas si zrekapitulovat, kdo ze Znojmáků se v průběhu hracího víkendu představil na palubovkách českých a moravských hal. Začneme chlapeckými kategoriemi. Největší pozornost byla upnutá k dorostencům, kteří hráli v Praze. Dokázali držet krok s favoritem celé soutěže.

493_20231204_102358.jpg

Dorostenci za šest! Zahráli si i mladší žáci a elévky

Trio znojemských mládežnických družstev se o víkendu představilo na florbalových kolbištích. Parádně se v Českých Budějovicích prezentovali dorostenci. Po domácím nepříliš povedeném představení tentokrát zabrali a na horské jihočeské půdě vybojovali všech šest možných bodů. V akci se představili také mladší žáci a elévky.

467_20230627_110822.png

Brno Open Game 2023 minulostí, jak se vedlo našim reprezentantům?

Vzhledem k tomu, že se znojemský klub rozhodl letos dát prioritu jiným mládežnickým turnajům a na turnaji startovali pouze nejstarší mládežnické týmy dorostenců a dorostenek, tak vyrazilo po vzájemné dohodě klubů hned několik znojemských hráčů za jihomoravský celek F.A.T.R. Dubňany – Škorpioni. Dále dívky doplnily tým elévek Bulldogs Brno.