A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZČlánky

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 41 článků.

A-týmu po dvou porážkách v osmifinále Play-Off skončila sezóna

Po úspěšném závěru základní části měla účast A-týmu v Play-Off jepičí život, když Gulliveři potvrdili svůj postup do čtvrtfinále hned prvními dvěma duely. Zejména sobotní utkání na hale Vodova bylo velmi vyrovnané a utkání dospělo až do prodloužení. Naopak nedělní souboj se již nesl ve znamení znojemského zmaru a Gullivers vysokým vítězstvím pečetili svůj postup.

Ve formě hrající Laufen jde do boje o čtvrtfinále!

Po nepříznivě se vyvíjecí sezóně se může A-tým Laufenu nadechnout poté, co utekl hrobníkovi z lopaty a vydat se na pouť prvoligovým Play-Off. Desátá pozice v tabulce svedla Znojmo proti soupeři, s nímž muselo uspět v posledním utkání základní části. Bude úspěšný tým s aktuálně lepší formou, nebo potvrdí Gulliveři roli mírného favorita?

Jan Šťastník o sezóně a Play-Off: Spadl nám všem kámen ze srdce

Základní část 1. ligy mužů je minulostí. Laufen po velkém dramatu urval v hodině dvanácté Play-Off a vyhnul se bojům o záchranu. Předkolo o postup do čtvrtfinále započne hned o následujícím víkendu, a tak je potřeba všelijakou základní část hodit rychle za hlavu a připravit se na další souboje s Gullivers Brno. Mezi základní částí a vyřazovacími boji jsme vyzpovídali hlavního trenéra Jana Šťastníka.

A-tým zvládl klíčový duel a vyhnul se bojům o záchranu!

To pravé a očekávané drama se odehrálo v posledním kole 1. ligy mužů. Boj se neodehrával jen ve znojemské hale, ale také na dálku, protože A-tým neměl svoji situaci pod kontrolou a potřeboval nasbírat více bodů než konkurenční Kladno a Start. Vše ten večer ale vyšlo na jedničku! Laufen si výborným výkonem zajistil tři body proti Gullivers a po zaváhání Startu na půdě Troopers nakonec postoupil do předkola a vyhnul se tak dlouhým a nepříjemným bojům o udržení v 1. lize.

Ženy hostí brněnské týmy. Muži hrají o všechno!

V následujících třech dnech uzavřou oba znojemské elitní celky základní část soutěže. V pátek, v sobotu i v neděli se tak ve Znojmě bude hrát prvoligový florbal! Maratón odstartují dnešním utkáním ženy, které na svém hřišti přivítají Hattrick Brno. V sobotu se pak v utkání s Gullivery rozhodne o tom, zdali bude muset A-tým do bojů o udržení, nebo urve v hodině dvanácté Play-Off. Celý víkend pak završí nedělní duel žen proti Židenicím. PŘIJĎTE NA FLORBAL!

A-tým zdolal Kladno. Vše rozhodne až poslední kolo!

A-tým se v závěru základní části nadechl k sérii čtyř vítězství v řadě. Poslední kdo odnesl vzestup Laufenu, bylo v sobotu Kladno, které odjelo z jihu Moravy s porážkou 2:4. Důležitý souboj rozhodla poslední třetina, díky níž je Znojmo stále ve hře o postup do předkola Play-Off. Pozdní hon o záchranu však znamená, že nemají Laufeni situaci ve svých rukou!

Třetí výhra! A-tým zdolal Štíry v prodloužení

A-tým se i po následujícím kole veze dále na vítězné vlně. Série výher tak přišla právě včas, kdy tým potřebuje každý bod. Laufen sice nemá situaci dvě kola před koncem ve svých rukách, ale i nadále živí naději na Play-Off. Tentokrát uvízli v drápkách domácích Šíři z Českých Budějovic, kteří se sice vrátili po nepříznivé úvodní dvacetiminutovce do utkání, ale Znojmo zasadilo rozhodující úder v prodloužení.

Oba elitní týmy se představí doma. Přijďte na florbal!

Základní část 1. ligy mužů i žen pomalu ale jistě směřuje do cílové rovinky a elitní znojemské celky se zítra a pozítří představí opět ve znojemské hale. Ženy vyzvou již v pátek silnou Dobrušku a muži následně v sobotu ve veledůležitém souboji České Budějovice.

A-tým po další výhře stále živí naději na Play-Off

A-tým má za sebou další existenční utkání. V přímém souboji o Play-Off a tedy i vyhnutí se záchranářským bojům hostil tým Troopers, který měl před utkáním na 10. pozici o dva body více. Laufen veledůležité a dramatické utkání zvládl i přesto, že ještě osm minut před koncem prohrával o jednu branku a dál tedy živí naději na postup do předkola Play-Off.