A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ

Zobrazeno 21 až 30 z celkem 41 článků.

Na jihu Čech se A-týmu bodovat nepodařilo

I ve druhém po sobě jdoucím venkovním utkání se A-týmu nepodařilo zvítězit. Tentokrát odjel s prázdnou z Českých Budějovic i přesto, že měl utkání dobře rozehrané. Vyrovnání nakonec nepřinesl ani závěrečný tlak Laufenu, a tak po těsném výsledku brali 3 body domácí Štíři.

A-tým ovládl derby s Hattrickem! S Troopers vydoloval pouze bod

Náročný víkendový program mají za sebou muži. Ti sehráli během tří dnů dvě utkání s týmy z moravské metropole. Páteční sváteční utkání ve Znojmě, které sledovalo 172 fanoušků, se A-týmu vydařilo, když v něm porazil ještě loni superligový Hattrick Brno. V neděli pak hráči cestovali do brněnských Tuřan, kde čelili nováčkovi z Troopers. Po divokém průběhu se Znojmo muselo spokojit s jedním bodem.

Další kolo, další derby. A-tým vyzve Hattrick Brno

Fanoušci dobrého florbalu se mohou těšit na další derby! Tentokrát však na takové, jaké pár sezón nebylo možné. Do Znojma totiž na svátek v pátek dorazí ještě loni superligový Hattrick Brno, kterému se po pádu do 1. ligy daří na výbornou a okamžitě se zařadil mezi favority na postup zpět mezi elitu.

A-tým nestačil v derby na Buldoky

9. kolo 1. ligy nabídlo první derby sezóny mezi Znojmem a brněnskými Buldoky. Na hale Vodova byl k vidění vyrovnaný florbal, ve kterém měli dvě třetiny lehce navrch domácí florbalisté. Laufen dotahoval až v poslední třetině, avšak neúspěšně.

Do Znojma míří aktuálně druhý tým superligy!

Ve všední den na giganta! Již dnes se ve Znojmě odehraje 6. kolo Poháru Českého florbalu, v němž vyzve domácí Laufen aktuálně 2. tým superligové tabulky – 1. SC Tempish Vítkovice! O favoritovi utkání není pochyb, a tak se bude jednat především o zážitek jak pro samotné hráče, tak pro fanoušky. Přesto budou chtít domácí borci Vítkovicím zápas co nejvíce ztížit. Přijďte na florbal! Úvodní buly je naplánováno na 19:30.

A-tým si po velkém dramatu připsal další 3 body!

V 8. kole zavítal do znojemské haly pražský Start, který přímo sousedil s domácím A-týmem v rámci tabulky, ale mírným favoritem byl právě Laufen. Fanoušci mohli vidět dvě zcela odlišné poloviny utkání, kdy domácí nejprve hladce přehrávali svého soupeře, ale nakonec se o body museli strachovat až poslední sekundy.

A-tým hostí doma pražský Start98. Přijďte na florbal!

Po poslední porážce, kterou schytal na půdě Letky, se v 8. kole vrátí A-tým na domácí palubovku. Soupeřem elitního týmu bude v sobotu od 18 hodin tým FATPIPE Start98. Oba týmy spolu sousedí v tabulce a získaly shodně po devíti bodech za tři výhry a čtyři porážky.

A-tým rozebral Chomutov a vítězí už po třetí za sebou!

Skvělý týden zažil A-tým, který sehrál hned 3 utkání a všechny proměnil v drtivé výhry! Po špatném úvodu sezóny šplhá vzhůru a je už šestý v tabulce. Jako poslední to odnesl Chomutov, který Laufen rozložil již během první třetiny. V následujícím průběhu zápasu pak přidával další branky a kontroloval jasnou výhru.