Muži TJ Znojmo LAUFEN CZČlánky

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 32 článků.

Dramatické utkání se šťastnějším koncem pro Ústí. A-tým před největší návštěvou sezony podlehl Ústí a sezona pro něj končí

Strhující utkání měli fanoušci možnost vidět při pátečním večeru ve znojemské sportovní hale. Laufeni předvedli před největší návštěvou sezony bojovný výkon, umocněný hlasitou podporou fanklubu znojemských Orlů a skupiny Okurkářů, který však na vítězství nakonec nestačil. Ústí dokázalo udržet hubených náskok 4:3 a společně s vítězstvím si ze Znojma odváží i vstupenku do semifinále.

Laufeni před fantastickou kulisou zdolali Hattrick a postupují do čtvrtfinále 1. ligy!

Kdo přišel, neprohloupil. Utkání, ve kterém se naplno ukázala povaha rozhodujícího zápasu, skvělé individuální výkony a neskutečná atmosféra. To vše bylo k vidění v úterý večer ve znojemské sportovní hale při rozhodujícím zápase předkola play off. Znojmo v naprosto vyrovnaném zápase dokázalo gólem minutu před koncem zlomit osud zápasu na svou stranu a zaslouženě postupuje mezi osmičku nejlepších týmů letošní sezony 1. ligy.

Drama, kontroverze a nájezdové vyvrcholení. A-tým v poslední kole přehrál pražský Start98

Poslední kolo základní části bylo na programu v sobotu 17.2. ve znojemské sportovní hale. Zápas před skvělou diváckou kulisou, který ozdobilo poděkování veteránským mistrům republiky z loňské sezony, nabídl divákům podívanou se strhujícím, avšak lehce kontroverzním závěrem. Vyrovnání totiž přinesla až střela v poslední možné chvíli s klaksonem a v následném prodloužení a nájezdech pro sebe urvali Laufeni v poměru 5:4!

Důležitá výhra v Otrokovicích nadále drží Znojmo v boji o TOP6!

Těžké utkání na půdě ex-superligového týmu čekalo Laufeny při sobotním podvečeru. Otrokovice, které si již vybojovali jistotu domácího prostředí pro čtvrtfinále, měli určitě motivaci oplatit znojemským hráčům prohru z prvního vzájemného utkání. Domácím se však před Znojmem museli sklonit i podruhé, když podlehli po boji 1:4.

Extraligové ženy touží po plné hale a první výhře. Muže čeká derby s Brnem

Kdy, když ne teď? Drobné parafrázování známého sloganu spojeného se sametovou revolucí se hodí na nadcházející duel znojemských žen. Ty totiž doposud získaly pouze jediný bod. Nyní však na domácí půdě přivítají dalšího nováčka soutěže z Třince. A rozhodně chtějí před nacházejícím play-down uspět. Totéž platí o mužském „áčku“. To se teď po vydařeném vstupu do ročníku trochu trápí. Chuť si chce spravit v derby proti brněnským Gullivers.

V přímém boji o TOP6 podlehl A-tým Chomutovu

Jeden z nejdelších výjezdů sezony čekal v sobotu na znojemský A-tým. Utkání na půdě Chomutova, které bylo předvojem superligového klání mezi Karlovými Vary a Spartou, se zprvu vyvíjelo velmi vyrovnaně, bohužel nepovedená třetí třetina znamenala nakonec vysokou prohru 11:3.