Mladší žáci LAUFEN CZZápasy

září 2023

TJ Sokol Brno - HusoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ green
3:9
so 23. 9. 2023 9:00 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga mladších žáků, 5. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZŠSK ZŠ Očovská Hodonín
3:4
so 23. 9. 2023 9:40 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žáků - skupina 6, 1. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenT.J. Sokol Břeclav
6:3
so 23. 9. 2023 11:20 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga mladších žáků, 5. kolo
TROOPERS BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
4:2
so 23. 9. 2023 11:20 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žáků - skupina 6, 1. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenOrel Jednota Vyškov
3:8
so 23. 9. 2023 12:20 @ SH Kuřim, Jihomoravská liga mladších žáků, 5. kolo
K1 Florbal Židenice U13 PinkTJ Znojmo LAUFEN CZ
6:7
so 23. 9. 2023 13:00 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žáků - skupina 6, 1. kolo

říjen 2023

ŠSK ZŠ Očovská HodonínTJ Znojmo LAUFEN CZ
3:2
so 14. 10. 2023 9:40 @ SH Rousínov, Liga mladších žáků - skupina 6, 4. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBC GEPARDI BRNO blue
6:2
so 14. 10. 2023 10:40 @ SH Rousínov, Liga mladších žáků - skupina 6, 4. kolo
Bulldogs Brno BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
5:4
so 14. 10. 2023 12:20 @ SH Rousínov, Liga mladších žáků - skupina 6, 4. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenSokol Ivanovice na Hané
3:1
ne 15. 10. 2023 9:40 @ TJ Tesla Lesná Brno, Jihomoravská liga mladších žáků, 10. kolo
Aligators GreenTJ Znojmo LAUFEN CZ green
3:5
ne 15. 10. 2023 11:20 @ TJ Tesla Lesná Brno, Jihomoravská liga mladších žáků, 10. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTJ Znojmo LAUFEN CZ green
4:9
ne 15. 10. 2023 13:00 @ TJ Tesla Lesná Brno, Jihomoravská liga mladších žáků, 10. kolo

listopad 2023

TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTJ Hodonice ZŠ Tasovice
9:3
so 4. 11. 2023 9:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga mladších žáků, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenK1 Florbal Židenice U13 Black
9:4
so 4. 11. 2023 10:20 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga mladších žáků, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice U13 Pink
7:3
so 4. 11. 2023 13:40 @ SH Rousínov, Liga mladších žáků - skupina 6, 5. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversTJ Znojmo LAUFEN CZ
4:3
so 4. 11. 2023 15:20 @ SH Rousínov, Liga mladších žáků - skupina 6, 5. kolo
FBC GEPARDI BRNO blueTJ Znojmo LAUFEN CZ
4:9
so 4. 11. 2023 17:00 @ SH Rousínov, Liga mladších žáků - skupina 6, 5. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBC GEPARDI BRNO blue
6:2
so 18. 11. 2023 9:00 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 7. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ green
5:0
so 18. 11. 2023 9:00 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 21. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversTJ Znojmo LAUFEN CZ
2:6
so 18. 11. 2023 10:40 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 7. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenBulldogs Brno Orange
1:4
so 18. 11. 2023 11:20 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 21. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBŠ Hattrick Brno Blue
5:4
so 18. 11. 2023 12:20 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 21. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTROOPERS Black
4:3
so 18. 11. 2023 13:00 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 7. kolo

prosinec 2023

ŠSK ZŠ Očovská HodonínTJ Znojmo LAUFEN CZ
3:9
so 9. 12. 2023 9:40 @ HMS Bohunice Brno - Campus, Liga mladších žáků - skupina 6, 9. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZSokol Brno I EMKOCase Gullivers
4:4
so 9. 12. 2023 10:40 @ HMS Bohunice Brno - Campus, Liga mladších žáků - skupina 6, 9. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:6
so 9. 12. 2023 12:20 @ HMS Bohunice Brno - Campus, Liga mladších žáků - skupina 6, 9. kolo
FBO Orel BoskoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ green
7:8
so 9. 12. 2023 14:40 @ HMS Bohunice Brno - Campus, Jihomoravská liga mladších žáků, 25. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenSokol Brno I EMKOCase GulliversB
2:7
so 9. 12. 2023 15:40 @ HMS Bohunice Brno - Campus, Jihomoravská liga mladších žáků, 25. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTJ Znojmo LAUFEN CZ green
3:4
so 9. 12. 2023 17:20 @ HMS Bohunice Brno - Campus, Jihomoravská liga mladších žáků, 25. kolo

leden 2024

TJ Hodonice ZŠ TasoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:2
so 20. 1. 2024 9:00 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 33. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBC ZŠ Komenského SLAVKOV
6:1
so 20. 1. 2024 11:20 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 33. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTJ Sokol Brno - Husovice
13:2
so 20. 1. 2024 12:20 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 33. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZBulldogs Brno Black
3:5
ne 21. 1. 2024 9:40 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 11. kolo
FBC GEPARDI BRNO blueTJ Znojmo LAUFEN CZ
3:12
ne 21. 1. 2024 11:20 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 11. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:8
ne 21. 1. 2024 13:00 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 11. kolo

únor 2024

TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
5:2
so 24. 2. 2024 9:00 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 14. kolo
TROOPERS BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
2:0
so 24. 2. 2024 10:40 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice U13 Pink
12:3
so 24. 2. 2024 13:00 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTJ Hodonice ZŠ Tasovice
3:2
ne 25. 2. 2024 8:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga mladších žáků, 42. kolo
Hornets Brno ZŠ HorníTJ Znojmo LAUFEN CZ green
8:4
ne 25. 2. 2024 9:40 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga mladších žáků, 42. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenSokol Brno I EMKOCase GulliversB
3:4
ne 25. 2. 2024 12:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga mladších žáků, 42. kolo

březen 2024

TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTJ Hodonice ZŠ Tasovice
– : –
so 9. 3. 2024 9:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga mladších žáků, 45. kolo
Bulldogs Brno BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 9. 3. 2024 9:40 @ SH Tuřany, Liga mladších žáků - skupina 6, 16. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTROOPERS Black
– : –
so 9. 3. 2024 10:40 @ SH Tuřany, Liga mladších žáků - skupina 6, 16. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 9. 3. 2024 10:40 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga mladších žáků, 45. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 9. 3. 2024 12:20 @ SH Tuřany, Liga mladších žáků - skupina 6, 16. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTROOPERS Green
– : –
so 9. 3. 2024 13:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravská liga mladších žáků, 45. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 23. 3. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 52. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenBulldogs Brno Orange
– : –
so 23. 3. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 52. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBŠ Hattrick Brno Blue
– : –
so 23. 3. 2024 @ SH Hodonice, Jihomoravská liga mladších žáků, 52. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZŠSK ZŠ Očovská Hodonín
– : –
so 23. 3. 2024 13:40 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žáků - skupina 6, 17. kolo
Bulldogs Brno BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 23. 3. 2024 15:20 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žáků - skupina 6, 17. kolo
K1 Florbal Židenice U13 PinkTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 23. 3. 2024 17:00 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žáků - skupina 6, 17. kolo

duben 2024

TJ Znojmo LAUFEN CZ greenŠSK ZŠ Očovská Hodonín B
– : –
so 20. 4. 2024 9:40 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga mladších žáků, 60. kolo
Hornets Brno ZŠ HorníTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 20. 4. 2024 11:20 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga mladších žáků, 60. kolo
Bulldogs Brno OrangeTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 20. 4. 2024 13:00 @ SH SportPoint Brno, Jihomoravská liga mladších žáků, 60. kolo
Bulldogs Brno BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
ne 21. 4. 2024 9:40 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
– : –
ne 21. 4. 2024 10:40 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
TROOPERS BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
ne 21. 4. 2024 12:20 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo

květen 2024

Bulldogs Brno BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 4. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 22. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZSokol Brno I EMKOCase Gullivers
– : –
so 4. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 22. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZK1 Florbal Židenice U13 Pink
– : –
so 4. 5. 2024 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žáků - skupina 6, 22. kolo
TROOPERS GreenTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 4. 5. 2024 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 61. kolo
Bulldogs Brno WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 4. 5. 2024 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 61. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenAligators Green
– : –
so 4. 5. 2024 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 61. kolo