Starší žáci LAUFEN CZZápasy

září 2023

TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBC GEPARDI BRNO yellow
7:5
ne 17. 9. 2023 9:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravský přebor starších žáků, 1. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZPANTHERS OTROKOVICE
0:8
ne 17. 9. 2023 10:10 @ SH SPŠ Zlín, Liga starších žáků - skupina 6, 1. kolo
Zlín Lions U15TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:3
ne 17. 9. 2023 12:30 @ SH SPŠ Zlín, Liga starších žáků - skupina 6, 1. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTJ Znojmo LAUFEN CZ green
12:5
ne 17. 9. 2023 12:30 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravský přebor starších žáků, 1. kolo
FBC GEPARDI BRNO blueTJ Znojmo LAUFEN CZ
5:3
so 30. 9. 2023 9:00 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 3. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZBulldogs Brno
0:11
so 30. 9. 2023 11:20 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 3. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenSokol Brno I EMKOCase GulliversB
2:12
so 30. 9. 2023 11:20 @ SH VFU Brno, Jihomoravský přebor starších žáků, 4. kolo
Hornets Brno ZŠ HorníTJ Znojmo LAUFEN CZ green
8:1
so 30. 9. 2023 13:40 @ SH VFU Brno, Jihomoravský přebor starších žáků, 4. kolo

říjen 2023

TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBO Orel Boskovice
5:12
so 21. 10. 2023 10:10 @ VUT CESA Brno 2, Jihomoravský přebor starších žáků, 6. kolo
K1 Florbal Židenice U15TJ Znojmo LAUFEN CZ green
7:3
so 21. 10. 2023 12:30 @ VUT CESA Brno 2, Jihomoravský přebor starších žáků, 6. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno U15
2:12
ne 22. 10. 2023 10:10 @ SH SportPoint Brno, Liga starších žáků - skupina 6, 7. kolo
Snipers Třebíč modříTJ Znojmo LAUFEN CZ
11:1
ne 22. 10. 2023 13:40 @ SH SportPoint Brno, Liga starších žáků - skupina 6, 7. kolo

listopad 2023

Sokol Brno I EMKOCase GulliversTJ Znojmo LAUFEN CZ
9:0
ne 12. 11. 2023 10:10 @ SH TEZA Hodonín, Liga starších žáků - skupina 6, 9. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZŠSK ZŠ Očovská Hodonín
2:6
ne 12. 11. 2023 12:30 @ SH TEZA Hodonín, Liga starších žáků - skupina 6, 9. kolo
Florbal RosiceTJ Znojmo LAUFEN CZ green
5:1
so 25. 11. 2023 11:20 @ SH Tatran Bohunice, Jihomoravský přebor starších žáků, 9. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenBulldogs Brno B
2:10
so 25. 11. 2023 13:40 @ SH Tatran Bohunice, Jihomoravský přebor starších žáků, 9. kolo
PANTHERS OTROKOVICETJ Znojmo LAUFEN CZ
6:2
ne 26. 11. 2023 10:10 @ SH SportPoint Brno, Liga starších žáků - skupina 6, 12. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTROOPERS
6:8
ne 26. 11. 2023 11:50 @ SH SportPoint Brno, Liga starších žáků - skupina 6, 12. kolo

prosinec 2023

FBO Orel BoskoviceTJ Znojmo LAUFEN CZ green
14:1
so 16. 12. 2023 10:10 @ SH Rousínov, Jihomoravský přebor starších žáků, 12. kolo
FBC GEPARDI BRNO yellowTJ Znojmo LAUFEN CZ green
6:3
so 16. 12. 2023 12:30 @ SH Rousínov, Jihomoravský přebor starších žáků, 12. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBC GEPARDI BRNO blue
5:6sam. náj.
ne 17. 12. 2023 9:00 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZSnipers Třebíč modří
3:4
ne 17. 12. 2023 12:20 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 14. kolo

leden 2024

TROOPERS BlackTJ Znojmo LAUFEN CZ green
4:3
so 27. 1. 2024 11:20 @ SH Blučina, Jihomoravský přebor starších žáků, 13. kolo
ŠSK ZŠ Očovská HodonínTJ Znojmo LAUFEN CZ
6:4
so 27. 1. 2024 13:20 @ SH TJ Spartak Třebíč, Liga starších žáků - skupina 6, 17. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBK Atlas Blansko
1:7
so 27. 1. 2024 13:40 @ SH Blučina, Jihomoravský přebor starších žáků, 13. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZSokol Brno I EMKOCase Gullivers
0:7
so 27. 1. 2024 15:40 @ SH TJ Spartak Třebíč, Liga starších žáků - skupina 6, 17. kolo

únor 2024

TJ Znojmo LAUFEN CZZlín Lions U15
6:10
ne 11. 2. 2024 9:00 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 19. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U15TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:4
ne 11. 2. 2024 14:50 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 19. kolo
TROOPERSTJ Znojmo LAUFEN CZ
5:9
so 17. 2. 2024 10:10 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 15. kolo
Bulldogs BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ
3:2
so 17. 2. 2024 13:40 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 15. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBŠ Hattrick Brno Blue
3:12
ne 18. 2. 2024 10:10 @ SH Tuřany, Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenK1 Florbal Židenice U15
0:13
ne 18. 2. 2024 13:40 @ SH Tuřany, Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo

březen 2024

ŠSK ZŠ Očovská HodonínTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 2. 3. 2024 11:20 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 22. kolo
Bulldogs Brno BTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 2. 3. 2024 11:20 @ VUT CESA Brno 2, Jihomoravský přebor starších žáků, 17. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZTROOPERS
– : –
so 2. 3. 2024 13:40 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 22. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFlorbal Rosice
– : –
so 2. 3. 2024 13:40 @ VUT CESA Brno 2, Jihomoravský přebor starších žáků, 17. kolo
FBC GEPARDI BRNO blueTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 16. 3. 2024 9:00 @ SH ZŠ Šlapanice, Liga starších žáků - skupina 6, 24. kolo
FBK Atlas BlanskoTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
so 16. 3. 2024 9:00 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravský přebor starších žáků, 19. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZPANTHERS OTROKOVICE
– : –
so 16. 3. 2024 11:20 @ SH ZŠ Šlapanice, Liga starších žáků - skupina 6, 24. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenHornets Brno ZŠ Horní
– : –
so 16. 3. 2024 12:30 @ SH TJ Znojmo, Jihomoravský přebor starších žáků, 19. kolo

duben 2024

TJ Znojmo LAUFEN CZŠSK ZŠ Očovská Hodonín
– : –
ne 7. 4. 2024 10:10 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 25. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenTROOPERS Black
– : –
ne 7. 4. 2024 10:10 @ SH Ivančice, Jihomoravský přebor starších žáků, 22. kolo
TROOPERSTJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
ne 7. 4. 2024 12:30 @ SH Tuřany, Liga starších žáků - skupina 6, 25. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversBTJ Znojmo LAUFEN CZ green
– : –
ne 7. 4. 2024 13:40 @ SH Ivančice, Jihomoravský přebor starších žáků, 22. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBC GEPARDI BRNO blue
– : –
so 20. 4. 2024 9:00 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 27. kolo
PANTHERS OTROKOVICETJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 20. 4. 2024 12:30 @ SH TJ Znojmo, Liga starších žáků - skupina 6, 27. kolo