Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ ve třetím semifinálovém utkání podlehli Orce Stará Boleslav 5:14 a jejich sezóna tím skončila. V prvoligovém ročníku tak obsazují konečné 4. místo.
Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ ve třetím semifinálovém utkání podlehli Orce Stará Boleslav 5:14 a jejich sezóna tím skončila. V prvoligovém ročníku tak obsazují konečné 4. místo.
Laufeni po dvou zápasech semifinále prohrávají 0:2. Vyraž je v sobotu podpořit v boji o návrat série do Znojma!
Laufeni ovládli čtvrtfinálovou sérii 3:0 na zápasy a po čtyřech letech míří do semifinále 1. ligy, kde už čeká Orka Stará Boleslav!
Muži vstoupili do čtvrtfinálové série s Butchis dvěma domácími výhrami 7:2 a 6:4. Do Prahy tak pojedou za stavu 2:0 na zápasy a šancí sérii ukončit!
Před zítřejším startem čtvrtfinálové série jsme vyzpovídali trenéra mužů Zdeňka Radu
Král kanadského bodování Martin Vavřina v obsáhlém rozhovoru prozrazuje, co stálo za jeho úspěchem v základní části a s jakým cílem vstupuje tým do play-off!
Muži otočili nepříznivý vývoj utkání se Šumperkem a uhájili třetí místo! Ženy nasázely Horní Suché devět branek! Ani to ovšem na posun v tabulce nestačilo
Sobotní odpoledne nabídne ve znojemské sportovní hale hned dvě napínavé bitvy. Nejprve nastoupí ženy od 14:00 proti Horní Suché, následně od 18:00 muži vyzvou Šumperk.
Oba elitní týmy mají za sebou předposlední ligové kolo. Zatímco muži berou důležitou výhru, ženám body o kousek utekly.
Nedělní program přinesl našim fanouškům dvojnásobnou radost. Ženský tým zvládl domácí utkání proti FTC Vysoké Mýto a muži si s chutí zastříleli na palubovce FBS Olomouc!