21_20231222_101058.jpg
20_20231222_101202.jpg
541_20240424_112138.jpg

Veteráni míří na Mistrovství ČR, kde budou obhajovat loňský titul!

Nejstarší kategorie našeho klubu, legendární tým veteránů si opět po roce vybojoval v dlouhodobé soutěži právo startu na Mistrovství České republiky veteránů, které se odehraje od pátku v brněnské hale SportPoint!

V základní části skončili veteráni na 2. místě za tradičním jihomoravským rivalem, Bulldogs Brno, které díky vítězství v divizi získalo i možnost pořádání tohoto šampionátu. V osmnácti zápasech zaznamenali veteráni 14 výher, 1 remízu a 3x odešli poraženi. Do letošního ročníku zasáhlo ve znojemském dresu 18 hráčů a 3 brankáři. Nejlepším střelcem letošní sezóny byl Tomáš Bulín s 35 brankami, kanadské bodování ovládl Pavel Palát, který zaznamenal 65 kanadských bodů!

Liga veteránů se hraje ve třech různých divizích. Na závěrečném turnaji MČR se pak potká dvanáctka nejúspěšnějších týmů hráčů nad 35 let. Z české divize se na MČR představí hned 5 celků - Black Angels, Tatran Střešovice, Kadaň, Liberec a Mladá Boleslav. Své zastoupení zde pochopitelně má také silný sever Moravy, odkud postoupily 4 družstva - Torpedo Havířov, Vítkovice, Letka a Lipník. Z jihomoravské divize si vstupenku na MČR vybojovali již zmínění Bulldogs Brno a také Holešov.

Týmy jsou rozděleny do čtyř skupin po třech týmech, kdy nejúspěšnější tým skupiny postoupí přímo do čtvrtfinále, na zbylé dva pak bude čekat osmifinálový duel. Naši veteráni se v základní skupině utkají nejprve s ostravskou Letkou, druhé utkání skupiny bude reprízou loňského finále, proti věhlasnému Tatranu Střešovice.

Veteráni, držíme Vám palce!