21_20231222_101058.jpg
20_20231222_101202.jpg
489_20231117_080516.jpg

PREVIEW – OTROKOVICE, VÍTKOVICE

Sváteční dávku florbalu nabídne divákům páteční odpoledne ve znojemské sportovní hale. Ženy od 16 hodin přivítají hegemona tuzemské ženské florbalové scény z Vítkovic, muži pak od 20 hodin nastoupí proti Otrokovicím, které ještě v loňské sezoně válčily v Livesport Superlize.

Vítkovice dle očekávání okupují nejvyšší příčky tabulky, avšak zapsaly v sezoně již 2 prohry s regionálním rivalem FBC Ostrava a také s lídrem tabulky z Chodova. Bodově táhnou tým reprezentantky Maroszová s Huskovou, jež se v tabulce produktivity drží v první desítce. Znojemské hráčky se s 1 bodem nachází na posledním místě tabulky. Tým kolem kapitánky Smutné však doma dokázal dlouho odolávat silnému Tatranu Střešovice a v posledních kolech zaznamenal herní progres pod vedením trenéra Jiřího Uhera.

Muže stejně jako ženy čeká nelehký úkol v podobě silného soupeře, který na samotné čelo tabulky ztrácí pouhý bod. Otrokovice zdobí vynikající obrana a neméně silný útok. Jména jako Ladislav Gál nebo František Vykopal potvrzují v sezoně své nesporné kvality. Znojmo naopak aktuálně prochází nepříjemnou sérií 3 ligových proher v řadě. V nadcházející sérii několika domácích zápasů však svěřenci trenérů Rady a Číhala budou chtít tuto sérii rázně utnout. Spoléhat se jistě budou na výkony brankáře Jakuba Pechury, který v posledních kolech předvádí stabilně skvělé výkony, či na střeleckou potenci Petra Maška, který až na jednu výjimku skóroval v každém domácím utkání!

Diváky srdečně zveme do ochozů sportovní haly a věříme, že připraví hráčům a hráčkám skvělou atmosféru a vyburcují je k co možná nejlepšímu výkonu!