O víkendu si připsali první výhru starší žáci, naplno bodovaly také starší žákyně

Ke svému druhému turnaji v sezóně zajížděli starší žáci. Jejich soutěž je rozdělená na výkonnostní koše a na základě předchozího ročníku byli nasazeni do 1. koše. V prvním turnaji nedokázali držet krok se svými soupeři a dvakrát prohráli. I na druhém turnaji prvního koše čelili v Brně silným soupeřům, ale díky zlepšeným výkonům si připsali sympatické výsledky.

V prvním utkání proti Gullivers Brno si vytvořili dvoubrankový náskok po gólech Damiána Jelínka. I přes dobrou obranou fázi, kterou od posledního turnaje výrazně zlepšili, ale dovolili soupeři obrátit vývoj utkání na 3:2 a i trefená tyčka zastavila snahu o znojemské vyrovnání.

Ve druhém utkání si pak připsali starší žáci první výhru proti Hodonínu, který narážel na postavenou znojemskou obranu. Díky dobré útočné fázi a smrtícím protiútokům nasázelo Znojmo 8 branek a zvítězilo 8:3. Nyní budou starší žáci čelit dvěma turnajům v rámci 2. koše, ke kterým se dvakrát vypraví do Otrokovic.

TJ Znojmo LAUFEN CZ Black – Gullivers Brno 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
Branky: 3. Damian Jelínek, 6. Damian Jelínek ­- 15. Kryštof Dohnálek, 22. Radek Habler, 26. Kryštof Kronek.

TJ Znojmo LAUFEN CZ Black – ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red 8:3 (1:0, 3:1, 4:2)
Branky: 2. Damian Jelínek, 19. Matyáš Přibil, 22. Štěpán Stegura, 23. Jan Ochman, 28. Radim Dočekal, 29. Štěpán Stegura, 33. Damian Jelínek, 34. Štěpán Stegura - 16. Viktor Bureš, 30. Adam Janíček, 30. Denis Koutný.

Starší žákyně měly úvod sezóny podobný. Na prvním turnaji braly pouze bod za porážku v samostatných nájezdech, ale druhý turnaj se jim vydařil skvěle a dokázaly dvakrát zvítězit. Také starší žákyně zajížděly do Brna a jako první se jim do cesty postavil tým Zlín Lions. Ten měl také lepší nástup do utkání a po první třetině vedl 1:0. Znojmačky si ale vše nechaly až na poslední třetinu, ve které nasázely soupeři 4 branky a zaslouženě nakonec zvítězily 4:2.

Druhý zápas proti Židenicím byl rozhodnutý mnohem dříve. Už v úvodu utkání si žákyně vytvořily náskok 3:0 a po dvou třetinách svítilo na časomíře skóre 7:2. V poslední části vstřelily oba týmy po jedné brance, a tak si starší žákyně připsaly vysoké vítězství 8:3. Celkem 6 branek nasázela za oba zápasy věkem teprve mladší žákyně Ella Endlová.

TJ Znojmo LAUFEN CZ Black – Zlín Lions 4:2 (0:1, 0:0, 4:1)
Branky: 22. Eliška Jelínková, 24. Ella Endlová, 27. Natálie Turini, 30. Ella Endlová - 5. Anna Klacková, 26. Anna Dovicová.

TJ Znojmo LAUFEN CZ Black – K1 Florbal Židenice Girls 8:3 (3:0, 4:2, 1:1)
Branky: 6. Ella Endlová, 6. Denisa Fargašová, 8. Ella Endlová, 11. Denisa Fargašová, 15. Ellen Rygrová, 16. Ella Endlová, 19. Ellen Rygrová, 29. Ella Endlová - 12. Vendula Žáková, 19. Sofie Pechurová, 30. Adéla Žampachová.