21_20231222_101058.jpg
20_20231222_101202.jpg
537_20240409_104541.jpg

Laufen CZ bude generálním partnerem znojemského florbalu i v dalších třech letech!

Znojemský florbalový klub a výrobce koupelnového sortimentu společnost Laufen CZ prodloužily smlouvu o generálním partnerství a pokračují ve spojení, které započalo už v roce 2013. Logo Laufen tak budeme i nadále vídat na hrudi všech florbalistů a florbalistek nejen v nadcházející sezóně, ale minimálně do roku 2027.

Partnerství mezi florbalovým klubem a Laufen CZ má hluboké kořeny a jeho další pokračování je vítaným krokem na obou stranách. „Prodloužení spolupráce se společností Laufen CZ o další tři roky je pro nás skvělou zprávou. V našem klubu si zakládáme na dlouhodobé spolupráci s našimi partnery a Laufen CZ je pro nás opravdu naším srdcovým partnerem už 10 let. Fakt, že obě strany měly zájem o prodloužení partnerství, je známkou toho, že vzájemná spolupráce funguje, a doufáme, že bude nadále pokračovat minimálně stejně tak úspěšně jako doposud,“ říká Jan Šťastník, generální manažer znojemského florbalového klubu.

Výrobce koupelnového vybavení Laufen CZ má v České republice dlouholetou tradici a jedním z jeho cílů je také podporovat lokální dění, aktivity a projekty v místech, kde působí. „Máme velkou radost, že můžeme podpořit florbalový klub ve Znojmě a spolu s tím všechny stávající i budoucí hráče a přispět tak k rozvoji sportovních talentů. Těšíme se, co následující roky přinesou, a držíme všem týmům palce, aby dosáhly skvělých výsledků, a především všem přejeme, aby si naplno užili radost ze sportu,“ uvádí Iva Šedivá, vedoucí marketingové komunikace společnosti Laufen CZ.

O Laufen CZ:

Na českém trhu zastupuje Laufen CZ tři značky koupelnového vybavení, kde vedle značek LAUFEN a ROCA najdeme i tradiční českou značku JIKA. Cílem společnosti je nabízet zákazníkům ucelená řešení pro koupelny – od sanitární keramiky, přes nábytek, až po baterie, a to s důrazem na maximální kvalitu, dlouhou životnost výrobků, ale i design a praktičnost.