Nejproduktivnější hráč uplynulého ročníku 1. ligy Martin Vavřina míří do superligových Bulldogs Brno. Díky dohodě o střídavých startech ale bude i nadále oblékat také znojemský dres!
Vyjadřujeme upřímné poděkování všem našim partnerům, bez jejichž podpory a spolupráce bychom se nemohli neustále rozvíjet a posouvat vpřed. Velmi si vážíme každého, kdo je součástí našeho příběhu a stojí při nás!
Představujeme první posily! Do Znojma se po třech letech strávených v Brně vracejí odchovanci klubu Ondřej a Daniel Málkovi.
čt 28. 2. 2019
A-tým se utká v bitvě o udržení Tipsport Superligy s Královskými Vinohrady
1. kolo Play-Down o udržení Tipsport Superligy se blíží...
Tabulkově byly Znojmu přiřazeny Královské Vinohrady, které nakonec skončili na 11. místě.
Proti Vinohradům odehrál LAUFEN hned první utkání letošní sezony. To však nedopadlo dle představ. Po nevydařeném začátku Znojma a hektické třetí třetině se nakonec radovaly domácí SKV, kteří jako nováček nejvyšší soutěže zvítězily ve své premiéře 6:5.
Do odvetného duelu se již šlo za jiných pozic, našemu A-týmu patřila poslední příčka a Pražané byli předposlední, avšak měli o 5 bodů více. Souboj o dno tabulky vyšel naopak lépe Znojemskému LAUFENU, který bral 2 body za výhru 5:4 v prodloužení.
Vinohrady, jakožto lépe postavený celek po základní části, zahájí Play-Down v domácí Rieger Aréně.
1. utkání se odehraje v SOBOTU 9. března od 17:30 hodin.
2. utkání se odehraje v NEDĚLI 10. března od 18:00 hodin.
Domácí utkání ve Znojemské sportovní hale přijdou na řadu o týden později.
3. utkání se odehraje v SOBOTU 16. března od 18:00 hodin.
4. utkání se odehraje v NEDĚLI 17. března od 17:00 hodin.