Starší žáci

září 2019

TJ SOKOL LETOVICE
Přebor starších žáků, 2. kolo
Neděle 22. září 2019, 10:05, TJ ČKD Blansko
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
13:1
TJ SOKOL LETOVICE
FBK Atlas Blansko B
Přebor starších žáků, 2. kolo
Neděle 22. září 2019, 12:15, TJ ČKD Blansko
FBK Atlas Blansko B
2:25
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

říjen 2019

Bulldogs Brno B
Přebor starších žáků, 4. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 10:00, SH Letovice
Bulldogs Brno B
2:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FbC Aligators Bučovice Klobouky
Přebor starších žáků, 4. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 13:15, SH Letovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
5:6
FbC Aligators Bučovice Klobouky
K1 Florbal Židenice Pink
Přebor starších žáků, 6. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 9:00, SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
12:1
K1 Florbal Židenice Pink
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Přebor starších žáků, 6. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 12:15, SH Křenovice
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
3:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

listopad 2019

T.J. Sokol Břeclav
Přebor starších žáků, 7. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 10:05, SH SportPoint Brno
T.J. Sokol Břeclav
3:13
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Hornets Brno ZŠ Horní
Přebor starších žáků, 7. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 12:15, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
7:2
Hornets Brno ZŠ Horní

prosinec 2019

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Přebor starších žáků, 12. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
3:4
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TJ SOKOL LETOVICE
Přebor starších žáků, 12. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 13:20, SH TJ Znojmo
TJ SOKOL LETOVICE
1:15
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

leden 2020

TJ Sokol Brno - Husovice
Přebor starších žáků, 9. kolo
Neděle 12. leden 2020, 15:10, SH Tuřany
TJ Sokol Brno - Husovice
1:16
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno B
Přebor starších žáků, 9. kolo
Neděle 12. leden 2020, 17:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
12:3
FBŠ Hattrick Brno B

únor 2020

GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Přebor starších žáků, 15. kolo
Sobota 8. únor 2020, 14:35, SH Letovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
6:3
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno B
Přebor starších žáků, 15. kolo
Sobota 8. únor 2020, 16:45, SH Letovice
FBŠ Hattrick Brno B
4:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Sokol Brno - Husovice
Přebor starších žáků, 17. kolo
Sobota 29. únor 2020, 10:05, VUT CESA Brno 1
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
12:0
TJ Sokol Brno - Husovice
K1 Florbal Židenice Pink
Přebor starších žáků, 17. kolo
Sobota 29. únor 2020, 12:15, VUT CESA Brno 1
K1 Florbal Židenice Pink
1:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

březen 2020

T.J. Sokol Břeclav
Přebor starších žáků, 19. kolo
Sobota 14. březen 2020, 11:10, ZŠ Slavkov
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
14.3.
T.J. Sokol Břeclav
Bulldogs Brno B
Přebor starších žáků, 19. kolo
Sobota 14. březen 2020, 13:20, ZŠ Slavkov
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
14.3.
Bulldogs Brno B
Hornets Brno ZŠ Horní
Přebor starších žáků, 21. kolo
Sobota 28. březen 2020, 10:05, TJ ČKD Blansko
Hornets Brno ZŠ Horní
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FbC Aligators Bučovice Klobouky
Přebor starších žáků, 21. kolo
Sobota 28. březen 2020, 12:15, TJ ČKD Blansko
FbC Aligators Bučovice Klobouky
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

duben 2020

FBK Atlas Blansko B
Přebor starších žáků, 23. kolo
Neděle 19. duben 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
19.4.
FBK Atlas Blansko B
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Přebor starších žáků, 23. kolo
Neděle 19. duben 2020, 14:25, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
19.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white