Starší žáci

září 2019

FBC SLOVÁCKO
Liga starších žáků, 1. kolo
Neděle 22. září 2019, 10:05, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
17:0
FBC SLOVÁCKO
Zlín Lions U15
Liga starších žáků, 1. kolo
Neděle 22. září 2019, 13:20, SH Tuřany
Zlín Lions U15
3:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ

říjen 2019

K1 Florbal Židenice Black
Liga starších žáků, 4. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 9:00, VUT CESA Brno 1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:0
K1 Florbal Židenice Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Liga starších žáků, 4. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 11:10, VUT CESA Brno 1
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
3:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno
Liga starších žáků, 5. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 11:10, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13:2
FBŠ Hattrick Brno
Bulldogs Brno
Liga starších žáků, 5. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 14:25, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno
1:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ

listopad 2019

TROOPERS
Liga starších žáků, 7. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS
1:8
TJ Znojmo LAUFEN CZ
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Liga starších žáků, 7. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 14:25, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
14:3
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Florbal Vsetín
Liga starších žáků, 10. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 9:00, SH Velká nad Veličkou
Florbal Vsetín
2:12
TJ Znojmo LAUFEN CZ

leden 2020

FBŠ Hattrick Brno
Liga starších žáků, 14. kolo
Neděle 26. leden 2020, 9:00, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno
0:12
TJ Znojmo LAUFEN CZ
PANTHERS OTROKOVICE
Liga starších žáků, 14. kolo
Neděle 26. leden 2020, 11:10, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:0
PANTHERS OTROKOVICE

únor 2020

Florbal Vsetín
Liga starších žáků, 16. kolo
Neděle 9. únor 2020, 9:00, VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:3
Florbal Vsetín
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Liga starších žáků, 16. kolo
Neděle 9. únor 2020, 11:10, VUT CESA Brno 2
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
3:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ

březen 2020

TROOPERS
Liga starších žáků, 17. kolo
Sobota 14. březen 2020, 11:10, TJ ČKD Blansko
TJ Znojmo LAUFEN CZ
14.3.
TROOPERS
FBC SLOVÁCKO
Liga starších žáků, 17. kolo
Sobota 14. březen 2020, 13:20, TJ ČKD Blansko
FBC SLOVÁCKO
14.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBK Atlas Blansko
Liga starších žáků, 19. kolo
Sobota 28. březen 2020, 10:05, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
28.3.
FBK Atlas Blansko
K1 Florbal Židenice Black
Liga starších žáků, 19. kolo
Sobota 28. březen 2020, 13:20, SH Tuřany
K1 Florbal Židenice Black
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ

duben 2020

Bulldogs Brno
Liga starších žáků, 22. kolo
Sobota 4. duben 2020, 10:05, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4.4.
Bulldogs Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Liga starších žáků, 22. kolo
Sobota 4. duben 2020, 13:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4.4.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Zlín Lions U15
Liga starších žáků, 10. kolo
Neděle 5. duben 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.4.
Zlín Lions U15
FBK Atlas Blansko
Liga starších žáků, 24. kolo
Sobota 18. duben 2020, Městská hala Otrokovice
FBK Atlas Blansko
18.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
PANTHERS OTROKOVICE
Liga starších žáků, 24. kolo
Sobota 18. duben 2020, Městská hala Otrokovice
PANTHERS OTROKOVICE
18.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ