Mladší žáci

září 2019

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga mladších žáků, 1. kolo
Neděle 29. září 2019, 9:35, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TROOPERS White
Jihomoravská liga mladších žáků, 1. kolo
Neděle 29. září 2019, 10:30, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
5:4
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 1. kolo
Neděle 29. září 2019, 12:00, SH Tuřany
K1 Florbal Židenice Black
2:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

říjen 2019

TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Jihomoravská liga mladších žáků, 15. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
9:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS White
Jihomoravská liga mladších žáků, 15. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 10:30, SH TJ Znojmo
TROOPERS White
1:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hattrick Brno E
Jihomoravská liga mladších žáků, 15. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 12:35, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
6:3
FBŠ Hattrick Brno E

listopad 2019

FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 20. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 12:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
1:5
FBŠ Hattrick Brno
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga mladších žáků, 20. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 14:00, SH TJ Znojmo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
1:6
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga mladších žáků, 20. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 16:05, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
3:2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 9:35, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
1:2
FBŠ Hattrick Brno
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 11:05, SH Tuřany
Bulldogs Brno Black
9:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TROOPERS White
Jihomoravská liga mladších žáků, 26. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:35, SH Tuřany
TROOPERS White
2:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

prosinec 2019

FBO Orel Boskovice
Jihomoravská liga mladších žáků, 38. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 9:35, VUT CESA Brno 1
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
11:3
FBO Orel Boskovice
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 38. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 11:05, VUT CESA Brno 1
Bulldogs Brno Black
3:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hattrick Brno E
Jihomoravská liga mladších žáků, 38. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 12:35, VUT CESA Brno 1
FBŠ Hattrick Brno E
1:12
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga mladších žáků, 41. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 9:35, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
1:3
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Florbal Hodonín
Jihomoravská liga mladších žáků, 41. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 11:05, SH Tuřany
Florbal Hodonín
3:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TROOPERS Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 41. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 12:35, SH Tuřany
TROOPERS Black
2:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

leden 2020

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga mladších žáků, 54. kolo
Neděle 19. leden 2020, 9:05, SH Kounicova Brno
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
2:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga mladších žáků, 54. kolo
Neděle 19. leden 2020, 10:00, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
2:2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 54. kolo
Neděle 19. leden 2020, 11:30, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno
4:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

únor 2020

Florbal Hodonín
Jihomoravská liga mladších žáků, 62. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:35, VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
2:0
Florbal Hodonín
TROOPERS White
Jihomoravská liga mladších žáků, 62. kolo
Sobota 8. únor 2020, 11:05, VUT CESA Brno 2
TROOPERS White
1:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 62. kolo
Sobota 8. únor 2020, 12:35, VUT CESA Brno 2
FBŠ Hattrick Brno
5:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

březen 2020

TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Jihomoravská liga mladších žáků, 66. kolo
Sobota 7. březen 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
1:9
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 66. kolo
Sobota 7. březen 2020, 11:05, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
0:5
Bulldogs Brno Black
FbC Aligators
Jihomoravská liga mladších žáků, 66. kolo
Sobota 7. březen 2020, 12:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
7:1
FbC Aligators
Florbal Hodonín
Jihomoravská liga mladších žáků, 73. kolo
Sobota 21. březen 2020, 13:35, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
21.3.
Florbal Hodonín
FBO Orel Boskovice
Jihomoravská liga mladších žáků, 73. kolo
Sobota 21. březen 2020, 15:05, EZŠ Čejkovická
FBO Orel Boskovice
21.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 73. kolo
Sobota 21. březen 2020, 16:35, EZŠ Čejkovická
K1 Florbal Židenice Black
21.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

duben 2020

TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Jihomoravská liga mladších žáků, 84. kolo
Neděle 5. duben 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
5.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga mladších žáků, 84. kolo
Neděle 5. duben 2020, 10:30, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno Orange
5.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 84. kolo
Neděle 5. duben 2020, 12:35, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
5.4.
K1 Florbal Židenice Black
Florbal Hodonín
Jihomoravská liga mladších žáků, 95. kolo
Neděle 26. duben 2020, 9:35, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
26.4.
Florbal Hodonín
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga mladších žáků, 95. kolo
Neděle 26. duben 2020, 11:05, SH SportPoint Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
26.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 95. kolo
Neděle 26. duben 2020, 12:35, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno Black
26.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black