Mladší žáci

září 2019

Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga mladších žáků, 4. kolo
Neděle 29. září 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
2:7
Bulldogs Brno Orange
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga mladších žáků, 4. kolo
Neděle 29. září 2019, 10:30, SH TJ Znojmo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
3:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga mladších žáků, 4. kolo
Neděle 29. září 2019, 12:35, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
5:5
FBŠ Hattrick Brno B

říjen 2019

FBŠ Hattrick Brno E
Jihomoravská liga mladších žáků, 15. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 11:05, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
1:1
FBŠ Hattrick Brno E
TROOPERS White
Jihomoravská liga mladších žáků, 15. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 12:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
2:6
TROOPERS White

listopad 2019

FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Jihomoravská liga mladších žáků, 19. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 9:35, TJ Tesla Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
0:1
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Florbal Kuřim
Jihomoravská liga mladších žáků, 19. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 11:05, TJ Tesla Lesná Brno
Florbal Kuřim
6:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Hornets Brno ZŠ Horní
Jihomoravská liga mladších žáků, 19. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 12:35, TJ Tesla Lesná Brno
Hornets Brno ZŠ Horní
9:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga mladších žáků, 32. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 9:35, VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
1:10
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 32. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 11:05, VUT CESA Brno 2
K1 Florbal Židenice Black
8:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga mladších žáků, 32. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:35, VUT CESA Brno 2
FBŠ Hattrick Brno B
0:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

prosinec 2019

FRC Mikulov
Jihomoravská liga mladších žáků, 37. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 9:35, VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
2:3
FRC Mikulov
Florbal Kuřim
Jihomoravská liga mladších žáků, 37. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 11:05, VUT CESA Brno 2
Florbal Kuřim
5:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga mladších žáků, 37. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 12:35, VUT CESA Brno 2
FBŠ Hattrick Brno B
5:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBC Dragons Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 46. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 14:05, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
0:10
FBC Dragons Black
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 46. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 15:35, Start Lesná Brno
K1 Florbal Židenice Black
11:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 46. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 17:05, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno
19:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

leden 2020

FBC Dragons Green
Jihomoravská liga mladších žáků, 49. kolo
Neděle 19. leden 2020, 13:25, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
11:0
FBC Dragons Green
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga mladších žáků, 49. kolo
Neděle 19. leden 2020, 14:55, SH Kounicova Brno
TJ SOKOL LETOVICE
1:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Jihomoravská liga mladších žáků, 49. kolo
Neděle 19. leden 2020, 16:25, SH Kounicova Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
7:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

únor 2020

FRC Mikulov
Jihomoravská liga mladších žáků, 58. kolo
Sobota 8. únor 2020, 11:30, SH TJ Pálava Mikulov
FRC Mikulov
3:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS Young Guns
Jihomoravská liga mladších žáků, 58. kolo
Sobota 8. únor 2020, 13:35, SH TJ Pálava Mikulov
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
9:3
TROOPERS Young Guns
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 58. kolo
Sobota 8. únor 2020, 14:30, SH TJ Pálava Mikulov
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
0:4
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black

březen 2020

FbC Aligators
Jihomoravská liga mladších žáků, 66. kolo
Sobota 7. březen 2020, 10:30, SH TJ Znojmo
FbC Aligators
4:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 66. kolo
Sobota 7. březen 2020, 12:35, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
0:9
Bulldogs Brno Black
TJ Sokol Lanžhot
Jihomoravská liga mladších žáků, 78. kolo
Neděle 22. březen 2020, 9:35, VUT CESA Brno 2
TJ Sokol Lanžhot
22.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga mladších žáků, 78. kolo
Neděle 22. březen 2020, 10:30, VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
22.3.
FBŠ Hattrick Brno B
T.J. Sokol Břeclav
Jihomoravská liga mladších žáků, 78. kolo
Neděle 22. březen 2020, 12:00, VUT CESA Brno 2
T.J. Sokol Břeclav
22.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

duben 2020

K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 84. kolo
Neděle 5. duben 2020, 11:05, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
5.4.
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga mladších žáků, 84. kolo
Neděle 5. duben 2020, 12:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
5.4.
Bulldogs Brno Orange
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga mladších žáků, 93. kolo
Sobota 25. duben 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
25.4.
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBŠ Hattrick Brno E
Jihomoravská liga mladších žáků, 93. kolo
Sobota 25. duben 2020, 10:30, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno E
25.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 93. kolo
Sobota 25. duben 2020, 12:35, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
25.4.
TROOPERS Black