Mladší žáci LAUFEN CZ

září 2022

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Liga mladších žáků - skupina 6, 1. kolo
Sobota 24. září 2022, 9:40, Městská hala Otrokovice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
5:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
PANTHERS OTROKOVICE
Liga mladších žáků - skupina 6, 1. kolo
Sobota 24. září 2022, 10:40, Městská hala Otrokovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
1:7
PANTHERS OTROKOVICE
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 1. kolo
Sobota 24. září 2022, 12:20, Městská hala Otrokovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
8:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

říjen 2022

Florbal Vsetín
Liga mladších žáků - skupina 6, 6. kolo
Sobota 22. října 2022, 9:40, TJ Tesla Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
2:1
Florbal Vsetín
TROOPERS Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 6. kolo
Sobota 22. října 2022, 11:20, TJ Tesla Lesná Brno
TROOPERS Black
4:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 6. kolo
Sobota 22. října 2022, 13:00, TJ Tesla Lesná Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
3:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

listopad 2022

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Liga mladších žáků - skupina 6, 7. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 9:40, SH SportPoint Brno
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
5:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Bulldogs Brno Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 7. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 10:40, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
2:2
Bulldogs Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Liga mladších žáků - skupina 6, 7. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 12:20, SH SportPoint Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
4:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TROOPERS Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 9. kolo
Neděle 20. listopadu 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
1:3
TROOPERS Black
Zlín Lions U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 9. kolo
Neděle 20. listopadu 2022, 10:40, SH TJ Znojmo
Zlín Lions U13
2:8
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Bulldogs Brno Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 9. kolo
Neděle 20. listopadu 2022, 13:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
0:4
Bulldogs Brno Black

prosinec 2022

Zlín Lions U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 12. kolo
Sobota 3. prosince 2022, 9:40, SH TEZA Hodonín
Zlín Lions U13
2:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Liga mladších žáků - skupina 6, 12. kolo
Sobota 3. prosince 2022, 10:40, SH TEZA Hodonín
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
2:2
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
TROOPERS Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 12. kolo
Sobota 3. prosince 2022, 12:20, SH TEZA Hodonín
TROOPERS Black
1:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Liga mladších žáků - skupina 6, 13. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
18.12.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 13. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 10:40, SH TJ Znojmo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
18.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TROOPERS Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 13. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 13:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
18.12.
TROOPERS Black

leden 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 16. kolo
Sobota 14. ledna 2023, Městská hala Otrokovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
14.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
PANTHERS OTROKOVICE
Liga mladších žáků - skupina 6, 16. kolo
Sobota 14. ledna 2023, Městská hala Otrokovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
14.1.
PANTHERS OTROKOVICE
Bulldogs Brno Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 16. kolo
Sobota 14. ledna 2023, Městská hala Otrokovice
Bulldogs Brno Black
14.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Liga mladších žáků - skupina 6, 17. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 9:40, TJ Tesla Lesná Brno
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
29.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 17. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 10:40, TJ Tesla Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
29.1.
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
Bulldogs Brno Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 17. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 12:20, TJ Tesla Lesná Brno
Bulldogs Brno Black
29.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

únor 2023

Bulldogs Brno Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
Neděle 26. února 2023, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno Black
26.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TROOPERS Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
Neděle 26. února 2023, SH SportPoint Brno
TROOPERS Black
26.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Florbal Vsetín
Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
Neděle 26. února 2023, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
26.2.
Florbal Vsetín

březen 2023

PANTHERS OTROKOVICE
Liga mladších žáků - skupina 6, 22. kolo
Sobota 25. března 2023, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
25.3.
PANTHERS OTROKOVICE
Zlín Lions U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 22. kolo
Sobota 25. března 2023, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
25.3.
Zlín Lions U13
TROOPERS Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 22. kolo
Sobota 25. března 2023, SH Tuřany
TROOPERS Black
25.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black

duben 2023

PANTHERS OTROKOVICE
Liga mladších žáků - skupina 6, 24. kolo
Neděle 16. dubna 2023, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
16.4.
PANTHERS OTROKOVICE
Florbal Vsetín
Liga mladších žáků - skupina 6, 24. kolo
Neděle 16. dubna 2023, SH TJ Znojmo
Florbal Vsetín
16.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Bulldogs Brno Black
Liga mladších žáků - skupina 6, 24. kolo
Neděle 16. dubna 2023, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
16.4.
Bulldogs Brno Black
Zlín Lions U13
Liga mladších žáků - skupina 6, 27. kolo
Sobota 29. dubna 2023, SH SPŠ Zlín
Zlín Lions U13
29.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Florbal Vsetín
Liga mladších žáků - skupina 6, 27. kolo
Sobota 29. dubna 2023, SH SPŠ Zlín
Florbal Vsetín
29.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Liga mladších žáků - skupina 6, 27. kolo
Sobota 29. dubna 2023, SH SPŠ Zlín
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
29.4.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers