Elévové

říjen 2019

Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 9:50, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TROOPERS Black
Jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 10:40, SH SportPoint Brno
TROOPERS Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 11:55, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 12:45, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Orange
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Jihomoravská liga elévů, 12. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 13:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TROOPERS Black
Jihomoravská liga elévů, 12. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 14:40, Tělocvična ZŠ Horní
TROOPERS Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga elévů, 12. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 15:55, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů, 12. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 16:45, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Hornets Brno ZŠ Horní yellow

listopad 2019

K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga elévů, 17. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 8:55, SH Tuřany
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga elévů, 17. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 9:45, SH Tuřany
TROOPERS GREEN
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga elévů, 17. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 10:35, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga elévů, 17. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 11:25, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ SOKOL LETOVICE
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga elévů, 22. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 9:50, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Black
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga elévů, 22. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 10:40, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga elévů, 22. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 11:55, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno White
Jihomoravská liga elévů, 22. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 12:45, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno White

prosinec 2019

TROOPERS Young Guns
Jihomoravská liga elévů, 26. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS Young Guns
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga elévů, 26. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 10:15, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga elévů, 26. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 11:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno B
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů, 26. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 12:45, SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

leden 2020

Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga elévů, 33. kolo
Sobota 11. leden 2020, 8:55, SH Tuřany
Bulldogs Brno Orange
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga elévů, 33. kolo
Sobota 11. leden 2020, 9:45, SH Tuřany
TROOPERS GREEN
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga elévů, 33. kolo
Sobota 11. leden 2020, 10:35, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBO Orel Boskovice
Jihomoravská liga elévů, 33. kolo
Sobota 11. leden 2020, 11:25, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBO Orel Boskovice
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 9:25, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 10:40, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 11:30, EZŠ Čejkovická
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 12:20, EZŠ Čejkovická
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

únor 2020

TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
Sobota 29. únor 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
Sobota 29. únor 2020, 9:50, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
Sobota 29. únor 2020, 11:05, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno White
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
Sobota 29. únor 2020, 12:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno White

březen 2020

Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga elévů, 45. kolo
Sobota 14. březen 2020, 9:50, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
14.3.
Bulldogs Brno Orange
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů, 45. kolo
Sobota 14. březen 2020, 10:40, EZŠ Čejkovická
TROOPERS White
14.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBK Atlas Blansko
Jihomoravská liga elévů, 45. kolo
Sobota 14. březen 2020, 11:55, EZŠ Čejkovická
FBK Atlas Blansko
14.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga elévů, 45. kolo
Sobota 14. březen 2020, 12:45, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
14.3.
K1 Florbal Židenice Blue

duben 2020

K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga elévů, 54. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice Blue
19.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Jihomoravská liga elévů, 54. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
19.4.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TROOPERS Black
Jihomoravská liga elévů, 54. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
19.4.
TROOPERS Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů, 54. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
19.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white