Elévové

říjen 2019

Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 9:50, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TROOPERS Black
Jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 10:40, SH SportPoint Brno
TROOPERS Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 11:55, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 12:45, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Orange
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Jihomoravská liga elévů, 12. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 13:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TROOPERS Black
Jihomoravská liga elévů, 12. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 14:40, Tělocvična ZŠ Horní
TROOPERS Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga elévů, 12. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 15:55, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů, 12. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 16:45, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Hornets Brno ZŠ Horní yellow

listopad 2019

K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga elévů, 17. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 8:55, SH Tuřany
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga elévů, 17. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 9:45, SH Tuřany
TROOPERS GREEN
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga elévů, 17. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 10:35, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga elévů, 17. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 11:25, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ SOKOL LETOVICE
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga elévů, 22. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 9:50, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Black
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga elévů, 22. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 10:40, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga elévů, 22. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 11:55, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno White
Jihomoravská liga elévů, 22. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 12:45, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno White

prosinec 2019

TROOPERS Young Guns
Jihomoravská liga elévů, 26. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS Young Guns
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga elévů, 26. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 10:15, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga elévů, 26. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 11:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno B
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů, 26. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 12:45, SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

leden 2020

Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga elévů, 33. kolo
Sobota 11. leden 2020, 8:55, SH Tuřany
Bulldogs Brno Orange
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga elévů, 33. kolo
Sobota 11. leden 2020, 9:45, SH Tuřany
TROOPERS GREEN
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga elévů, 33. kolo
Sobota 11. leden 2020, 10:35, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
FBO Orel Boskovice
Jihomoravská liga elévů, 33. kolo
Sobota 11. leden 2020, 11:25, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBO Orel Boskovice
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 9:25, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 10:40, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 11:30, EZŠ Čejkovická
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 12:20, EZŠ Čejkovická
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
TJ Znojmo LAUFEN CZ white

únor 2020

TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
Sobota 29. únor 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
Sobota 29. únor 2020, 9:50, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
Sobota 29. únor 2020, 11:05, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno White
Jihomoravská liga elévů, 40. kolo
Sobota 29. únor 2020, 12:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Bulldogs Brno White