Elévky LAUFEN CZ

listopad 2021

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 13:40, ZŠ Dambořice
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
TJ Sokol Lanžhot
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 14:20, ZŠ Dambořice
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
TJ Sokol Lanžhot
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 15:20, ZŠ Dambořice
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Blue
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 16:00, ZŠ Dambořice
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls

prosinec 2021

Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 27. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 27. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
FBŠ Hattrick Brno Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 27. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 27. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:40, SH TJ Znojmo
TROOPERS Black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls

leden 2022

K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 36. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 14:40, SH Kounicova Brno
K1 Florbal Židenice Blue
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 36. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 15:20, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 36. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 16:20, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 36. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 17:00, SH Kounicova Brno
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 42. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 13:40, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno White
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 42. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 14:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 42. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 15:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 42. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 16:00, SH Tuřany
TROOPERS Black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls

únor 2022

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 46. kolo
Sobota 19. února 2022, 9:10, ZŠ Horní
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 46. kolo
Sobota 19. února 2022, 9:50, ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 46. kolo
Sobota 19. února 2022, 10:50, ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
FBŠ Hattrick Brno Blue
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 46. kolo
Sobota 19. února 2022, 11:30, ZŠ Horní
Hornets Brno ZŠ Horní black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls

březen 2022

Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, 9:40, SH Tuřany
Bulldogs Brno
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, 10:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, 11:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, 12:00, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno White
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls

duben 2022

TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBC GEPARDI BRNO
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 10:00, SH TJ Znojmo
FBC GEPARDI BRNO
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 11:00, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 58. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 12:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
TROOPERS White