Přípravka ZŠ Mládeže

říjen 2019

Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 4. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 4. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 10:20, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 4. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 11:20, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno kids
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 4. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS White

listopad 2019

Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 9:40, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 10:20, SH SportPoint Brno
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Red
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 11:20, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek, 8. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 12:00, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Black
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga přípravek, 12. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS GREEN
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

prosinec 2019

FBŠ Hattrick Brno Red
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 13:10, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Red
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 13:50, Tělocvična ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 14:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 15:30, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní yellow

leden 2020

Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek, 20. kolo
Sobota 18. leden 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno Orange
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 20. kolo
Sobota 18. leden 2020, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Black
K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 20. kolo
Sobota 18. leden 2020, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Blue
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 20. kolo
Sobota 18. leden 2020, 12:00, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

únor 2020

TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 26. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:10, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Black
FBŠ Hattrick Brno Red
Jihomoravská liga přípravek, 26. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:50, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 26. kolo
Sobota 8. únor 2020, 10:50, SH Kounicova Brno
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 26. kolo
Sobota 8. únor 2020, 11:30, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní black

březen 2020

TROOPERS Orel Telnice
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
Sobota 7. březen 2020, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
7.3.
TROOPERS Orel Telnice
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
Sobota 7. březen 2020, 10:20, SH Tuřany
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
7.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
Sobota 7. březen 2020, 11:20, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
7.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 30. kolo
Sobota 7. březen 2020, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
7.3.
TROOPERS Black
K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 33. kolo
Neděle 22. březen 2020, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
22.3.
K1 Florbal Židenice Blue
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 33. kolo
Neděle 22. březen 2020, 10:20, SH Tuřany
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
22.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek, 33. kolo
Neděle 22. březen 2020, 11:20, SH Tuřany
Bulldogs Brno Orange
22.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Orel Telnice
Jihomoravská liga přípravek, 33. kolo
Neděle 22. březen 2020, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
22.3.
TROOPERS Orel Telnice

duben 2020

Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 13:50, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
5.4.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 14:50, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
5.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 15:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno kids
5.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 16:10, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Blue
5.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 41. kolo
Sobota 25. duben 2020, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
25.4.
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS Orel Telnice
Jihomoravská liga přípravek, 41. kolo
Sobota 25. duben 2020, EZŠ Čejkovická
TROOPERS Orel Telnice
25.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 41. kolo
Sobota 25. duben 2020, EZŠ Čejkovická
FBŠ Hattrick Brno kids
25.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek, 41. kolo
Sobota 25. duben 2020, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
25.4.
Bulldogs Brno Black