Přípravka

říjen 2020

FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
Sobota 3. říjen 2020, 8:50, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
Sobota 3. říjen 2020, 9:50, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ SOKOL LETOVICE
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
Sobota 3. říjen 2020, 10:30, SH Kounicova Brno
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
Sobota 3. říjen 2020, 11:10, SH Kounicova Brno
TROOPERS Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Sobota 17. říjen 2020, 12:50, Tělocvična ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Blue
17.10.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Sobota 17. říjen 2020, 13:30, Tělocvična ZŠ Horní
Hornets Brno ZŠ Horní black
17.10.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno G
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Sobota 17. říjen 2020, 14:10, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
17.10.
FBŠ Hattrick Brno G
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Sobota 17. říjen 2020, 14:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
17.10.
TJ SOKOL LETOVICE

listopad 2020

FBŠ Hattrick Brno G
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 9:40, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.11.
FBŠ Hattrick Brno G
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 10:20, EZŠ Čejkovická
TROOPERS White
7.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 11:20, EZŠ Čejkovická
TROOPERS GREEN
7.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Red
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 12:00, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.11.
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Sobota 21. listopad 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
21.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Sobota 21. listopad 2020, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
21.11.
TROOPERS Black
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Sobota 21. listopad 2020, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
21.11.
TROOPERS White
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Sobota 21. listopad 2020, 12:00, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno
21.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ

prosinec 2020

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.12.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
5.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SH TJ Znojmo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
5.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.12.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

leden 2021

K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
16.1.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Bulldogs Brno
16.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
16.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno G
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 16. leden 2021, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
16.1.
FBŠ Hattrick Brno G

únor 2021

K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
FBŠ Hattrick Brno kids
13.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
13.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Red
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 13. únor 2021, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
K1 Florbal Židenice Red

březen 2021

Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 13. březen 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.3.
Hornets Brno ZŠ Horní black
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 13. březen 2021, SH TJ Znojmo
TROOPERS GREEN
13.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 13. březen 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.3.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 13. březen 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
13.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 28. březen 2021, Start Lesná Brno
TROOPERS White
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 28. březen 2021, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno White
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 28. březen 2021, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
28.3.
TJ SOKOL LETOVICE
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 28. březen 2021, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
28.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

duben 2021

K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10.4.
K1 Florbal Židenice Blue
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice Black
10.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Blue
10.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
Sobota 10. duben 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže