Přípravka LAUFEN CZ

říjen 2020

FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
Sobota 3. října 2020, 8:50, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
FBŠ Hattrick Brno kids
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
Sobota 3. října 2020, 9:50, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
TJ SOKOL LETOVICE
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
Sobota 3. října 2020, 10:30, SH Kounicova Brno
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 2. kolo
Sobota 3. října 2020, 11:10, SH Kounicova Brno
TROOPERS Black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Sobota 17. října 2020, 12:50, Tělocvična ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Blue
17.10.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Sobota 17. října 2020, 13:30, Tělocvična ZŠ Horní
Hornets Brno ZŠ Horní black
17.10.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno G
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Sobota 17. října 2020, 14:10, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
17.10.
FBŠ Hattrick Brno G
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Sobota 17. října 2020, 14:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
17.10.
TJ SOKOL LETOVICE

listopad 2020

FBŠ Hattrick Brno G
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sobota 7. listopadu 2020, 9:40, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.11.
FBŠ Hattrick Brno G
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sobota 7. listopadu 2020, 10:20, EZŠ Čejkovická
TROOPERS White
7.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sobota 7. listopadu 2020, 11:20, EZŠ Čejkovická
TROOPERS GREEN
7.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Red
Jihomoravská liga přípravek, 9. kolo
Sobota 7. listopadu 2020, 12:00, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.11.
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Sobota 21. listopadu 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
21.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Sobota 21. listopadu 2020, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
21.11.
TROOPERS Black
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Sobota 21. listopadu 2020, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
21.11.
TROOPERS White
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Sobota 21. listopadu 2020, 12:00, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno
21.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ

prosinec 2020

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Sobota 5. prosince 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.12.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Sobota 5. prosince 2020, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
5.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Sobota 5. prosince 2020, SH TJ Znojmo
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
5.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 17. kolo
Sobota 5. prosince 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.12.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

leden 2021

K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 16. ledna 2021, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
16.1.
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 16. ledna 2021, EZŠ Čejkovická
Bulldogs Brno
16.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 16. ledna 2021, EZŠ Čejkovická
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
16.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno G
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 16. ledna 2021, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
16.1.
FBŠ Hattrick Brno G

únor 2021

K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
K1 Florbal Židenice Blue
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
FBŠ Hattrick Brno kids
13.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
13.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Red
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 13. února 2021, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
K1 Florbal Židenice Red

březen 2021

Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 13. března 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.3.
Hornets Brno ZŠ Horní black
TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 13. března 2021, SH TJ Znojmo
TROOPERS GREEN
13.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 13. března 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.3.
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 13. března 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
13.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 28. března 2021, Start Lesná Brno
TROOPERS White
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 28. března 2021, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno White
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 28. března 2021, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
28.3.
TJ SOKOL LETOVICE
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 28. března 2021, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
28.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

duben 2021

K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
Sobota 10. dubna 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10.4.
K1 Florbal Židenice Blue
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
Sobota 10. dubna 2021, SH TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice Black
10.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
Sobota 10. dubna 2021, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Blue
10.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 37. kolo
Sobota 10. dubna 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

říjen 2021

TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Neděle 10. října 2021, 14:20, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Neděle 10. října 2021, 15:00, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno White
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Neděle 10. října 2021, 15:40, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
FBŠ Hattrick Brno Blue
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek, 5. kolo
Neděle 10. října 2021, 16:20, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
TROOPERS Green
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
Sobota 23. října 2021, 9:00, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Blue
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
Sobota 23. října 2021, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
Sobota 23. října 2021, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
K1 Florbal Židenice Blue
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
Sobota 23. října 2021, 12:00, SH TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ

listopad 2021

FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 14:10, ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
FBŠ Hattrick Brno kids
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 14:50, ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 15:50, ZŠ Horní
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 16. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 16:30, ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 9:20, ZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 10:20, ZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
TJ SOKOL LETOVICE
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 11:00, ZŠ Čejkovická
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 21. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 11:40, ZŠ Čejkovická
TROOPERS Black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ

prosinec 2021

TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 28. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS White
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 28. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek, 28. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
TROOPERS Green
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 28. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 12:00, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno kids
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ

leden 2022

K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 14:20, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
K1 Florbal Židenice Black
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 15:20, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
TJ SOKOL LETOVICE
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 16:00, SH Kounicova Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 35. kolo
Neděle 16. ledna 2022, 16:40, SH Kounicova Brno
Hornets Brno ZŠ Horní black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 13:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 14:00, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
TROOPERS Black
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 14:40, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno White
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Neděle 30. ledna 2022, 15:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ

únor 2022

FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 47. kolo
Sobota 19. února 2022, 9:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
FBŠ Hattrick Brno kids
FBC GEPARDI BRNO
Jihomoravská liga přípravek, 47. kolo
Sobota 19. února 2022, 10:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
FBC GEPARDI BRNO
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 47. kolo
Sobota 19. února 2022, 11:00, SH Tuřany
TROOPERS White
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek, 47. kolo
Sobota 19. února 2022, 11:40, SH Tuřany
Bulldogs Brno
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ

březen 2022

Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
27.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, SH Tuřany
Bulldogs Brno
27.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, 9:20, SH Tuřany
Hornets Brno ZŠ Horní black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Jihomoravská liga přípravek, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, 10:20, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, 11:00, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
FBŠ Hattrick Brno White
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek, 52. kolo
Neděle 27. března 2022, 11:40, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
Bulldogs Brno

duben 2022

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 57. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 57. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
TROOPERS Black
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek, 57. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
TROOPERS Green
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga přípravek, 57. kolo
Neděle 24. dubna 2022, 12:00, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ