Přípravka

říjen 2019

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 10:20, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ Znojmo LAUFEN CZ
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 11:20, SH Tuřany
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black

listopad 2019

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 9:40, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 10:20, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 11:20, SH SportPoint Brno
Hornets Brno ZŠ Horní black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 12:00, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Red
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Red
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS Orel Telnice
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS Orel Telnice
TJ Znojmo LAUFEN CZ

prosinec 2019

K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 12:50, Tělocvična ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 13:30, Tělocvična ZŠ Horní
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Red
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 14:10, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 14:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

leden 2020

Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
Sobota 18. leden 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
Sobota 18. leden 2020, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Red
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
Sobota 18. leden 2020, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Red
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
Sobota 18. leden 2020, 12:00, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Znojmo LAUFEN CZ

únor 2020

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:10, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
K1 Florbal Židenice Red
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:50, SH Kounicova Brno
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 8. únor 2020, 10:50, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno Blue
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 8. únor 2020, 11:30, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

březen 2020

TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 7. březen 2020, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS GREEN
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 7. březen 2020, 10:20, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 7. březen 2020, 11:20, SH Tuřany
TJ SOKOL LETOVICE
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 7. březen 2020, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White