Přípravka

prosinec 2019

FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 9:10, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1.12.
FBŠ Hattrick Brno Blue
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 9:50, Tělocvična ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Black
1.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Orel Telnice
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 10:50, Tělocvična ZŠ Horní
TROOPERS Orel Telnice
1.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 11:30, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1.12.
Hornets Brno ZŠ Horní black

březen 2020

K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Neděle 22. březen 2020, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
22.3.
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Neděle 22. březen 2020, 10:20, SH Tuřany
Bulldogs Brno Black
22.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Neděle 22. březen 2020, 11:20, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno kids
22.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Neděle 22. březen 2020, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
22.3.
TROOPERS Black

duben 2020

FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 14:10, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.4.
FBŠ Hattrick Brno Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 14:50, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
5.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 15:50, Start Lesná Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
5.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 16:30, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.4.
FBŠ Hattrick Brno kids
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Sobota 25. duben 2020, 9:40, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
25.4.
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Sobota 25. duben 2020, 10:20, EZŠ Čejkovická
FBŠ Hattrick Brno Blue
25.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Sobota 25. duben 2020, 11:20, EZŠ Čejkovická
TROOPERS Black
25.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Sobota 25. duben 2020, 12:00, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
25.4.
K1 Florbal Židenice Black