Přípravka

říjen 2019

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 10:20, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ Znojmo LAUFEN CZ
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 11:20, SH Tuřany
GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 3. kolo
Sobota 12. říjen 2019, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black

listopad 2019

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 9:40, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 10:20, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 11:20, SH SportPoint Brno
Hornets Brno ZŠ Horní black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek, 7. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 12:00, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Red
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Red
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Girls
TROOPERS Orel Telnice
Jihomoravská liga přípravek, 13. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS Orel Telnice
TJ Znojmo LAUFEN CZ

prosinec 2019

FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 9:10, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1.12.
FBŠ Hattrick Brno Blue
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 9:50, Tělocvična ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Black
1.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Orel Telnice
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 10:50, Tělocvična ZŠ Horní
TROOPERS Orel Telnice
1.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 11:30, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1.12.
Hornets Brno ZŠ Horní black
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 12:50, Tělocvična ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Girls
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 13:30, Tělocvična ZŠ Horní
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Red
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 14:10, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Red
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 18. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 14:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

leden 2020

Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
Sobota 18. leden 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
Sobota 18. leden 2020, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Red
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
Sobota 18. leden 2020, 11:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice Red
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 19. kolo
Sobota 18. leden 2020, 12:00, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
TJ Znojmo LAUFEN CZ

únor 2020

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:10, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
K1 Florbal Židenice Red
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:50, SH Kounicova Brno
K1 Florbal Židenice Red
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 8. únor 2020, 10:50, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno Blue
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 25. kolo
Sobota 8. únor 2020, 11:30, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

březen 2020

TROOPERS GREEN
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 7. březen 2020, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.3.
TROOPERS GREEN
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 7. březen 2020, 10:20, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
7.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 7. březen 2020, 11:20, SH Tuřany
TJ SOKOL LETOVICE
7.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek, 29. kolo
Sobota 7. březen 2020, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.3.
TROOPERS White
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Neděle 22. březen 2020, 9:40, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
22.3.
K1 Florbal Židenice Black
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Neděle 22. březen 2020, 10:20, SH Tuřany
Bulldogs Brno Black
22.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Neděle 22. březen 2020, 11:20, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno kids
22.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 34. kolo
Neděle 22. březen 2020, 12:00, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ
22.3.
TROOPERS Black

duben 2020

FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 14:10, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.4.
FBŠ Hattrick Brno Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 14:50, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
5.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 15:50, Start Lesná Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
5.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno kids
Jihomoravská liga přípravek, 38. kolo
Neděle 5. duben 2020, 16:30, Start Lesná Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5.4.
FBŠ Hattrick Brno kids
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Sobota 25. duben 2020, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
25.4.
K1 Florbal Židenice Black
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Sobota 25. duben 2020, EZŠ Čejkovická
TROOPERS Black
25.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Sobota 25. duben 2020, EZŠ Čejkovická
FBŠ Hattrick Brno Blue
25.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek, 42. kolo
Sobota 25. duben 2020, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ
25.4.
Bulldogs Brno Orange