Dorostenci LAUFEN CZ

září 2020

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 1. kolo
Sobota 19. září 2020, 13:00, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
2:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenců, 1. kolo
Sobota 19. září 2020, 16:00, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2:5
Bulldogs Brno

říjen 2020

PSKC Okříšky
1. Liga dorostenců, 2. kolo
Neděle 4. října 2020, 10:00, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
TJ Znojmo LAUFEN CZ
17:1
PSKC Okříšky
FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. Liga dorostenců, 2. kolo
Neděle 4. října 2020, 13:00, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
FBŠ Hummel Hattrick Brno
5:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ

listopad 2020

SK Jihlava
1. Liga dorostenců, 4. kolo
Sobota 7. listopadu 2020, 10:00, SH TJ Znojmo
SK Jihlava
7.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
1. Liga dorostenců, 4. kolo
Sobota 7. listopadu 2020, 14:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.11.
TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons

únor 2021

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 20. kolo
Sobota 27. února 2021, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
TJ Znojmo LAUFEN CZ
27.2.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
1. Liga dorostenců, 10. kolo
Neděle 28. února 2021, SH Maloměřice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
28.2.
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín

září 2021

FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. Liga dorostenců, 2. kolo
Neděle 5. září 2021, 10:00, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:5
FBŠ Hummel Hattrick Brno
FBS Olomouc
1. Liga dorostenců, 2. kolo
Neděle 5. září 2021, 14:30, SH SportPoint Brno
FBS Olomouc
1:13
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 5. kolo
Neděle 26. září 2021, 9:00, SH Maloměřice
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
6:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenců, 5. kolo
Neděle 26. září 2021, 13:30, SH Maloměřice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:7
Bulldogs Brno

říjen 2021

PANTHERS OTROKOVICE
1. Liga dorostenců, 8. kolo
Sobota 9. října 2021, 10:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
9:3
PANTHERS OTROKOVICE
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1. Liga dorostenců, 8. kolo
Sobota 9. října 2021, 14:30, SH TJ Znojmo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
2:6
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Zlín Lions
1. Liga dorostenců, 11. kolo
Neděle 24. října 2021, 10:00, SH TJ Znojmo
Zlín Lions
3:9
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Asper Šumperk
1. Liga dorostenců, 11. kolo
Neděle 24. října 2021, 14:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13:4
Asper Šumperk

listopad 2021

Torpedo Havířov
1. Liga dorostenců, 15. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 11:30, SH Gymnázium Šumperk
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:3
Torpedo Havířov
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenců, 15. kolo
Sobota 6. listopadu 2021, 16:00, SH Gymnázium Šumperk
Bulldogs Brno
4:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 18. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 11:30, SH Gymnázium Šumperk
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:5
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Asper Šumperk
1. Liga dorostenců, 18. kolo
Sobota 20. listopadu 2021, 14:30, SH Gymnázium Šumperk
Asper Šumperk
1:11
TJ Znojmo LAUFEN CZ

prosinec 2021

1. SC TEMPISH Vítkovice
1. Liga dorostenců, 20. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 11:30, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1:3
1. SC TEMPISH Vítkovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. Liga dorostenců, 20. kolo
Sobota 4. prosince 2021, 16:00, SH SportPoint Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno
3:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 23. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 11:30, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:2
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenců, 23. kolo
Neděle 19. prosince 2021, 14:30, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno
2:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ

leden 2022

FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. Liga dorostenců, 26. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 9:00, SH Maloměřice
FBŠ Hummel Hattrick Brno
6:11
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Fbc Topgal Šternberk
1. Liga dorostenců, 26. kolo
Neděle 9. ledna 2022, 12:00, SH Maloměřice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13:6
Fbc Topgal Šternberk
1. SC TEMPISH Vítkovice
1. Liga dorostenců, 29. kolo
Neděle 23. ledna 2022, 11:00, SH Maloměřice
1. SC TEMPISH Vítkovice
7:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Torpedo Havířov
1. Liga dorostenců, 29. kolo
Neděle 23. ledna 2022, 15:30, SH Maloměřice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5:0
kontumováno
Torpedo Havířov

únor 2022

1. SC TEMPISH Vítkovice
1. Liga dorostenců, 32. kolo
Sobota 12. února 2022, 11:30, VUT CESA Brno 1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2:8
1. SC TEMPISH Vítkovice
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenců, 32. kolo
Sobota 12. února 2022, 16:00, VUT CESA Brno 1
Bulldogs Brno
12:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. Liga dorostenců, 35. kolo
Sobota 26. února 2022, 11:30, SH VFU Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
12:5
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 35. kolo
Sobota 26. února 2022, 14:30, SH VFU Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
7:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ

březen 2022

Zlín Lions
1. Liga dorostenců, 1. kolo
Neděle 20. března 2022, 11:00, SH Hodonice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5:2
Zlín Lions
Zlín Lions
1. Liga dorostenců, 1. kolo
Neděle 20. března 2022, 17:00, SH TJ Znojmo
Zlín Lions
3:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ

duben 2022

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 1. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 16:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1:5
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 1. kolo
Sobota 2. dubna 2022, 19:30, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
3:6
TJ Znojmo LAUFEN CZ