A-tým

září 2020

FBC Štíři Č. Budějovice
1. liga mužů, 1. kolo
Sobota 5. září 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:9
FBC Štíři Č. Budějovice
Florbal Ústí
1. liga mužů, 2. kolo
Sobota 12. září 2020, 17:00, SC SLUNETA Ústí n./L
Florbal Ústí
4:3
po prodl.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Slovan Havířov
1. liga mužů, 3. kolo
Sobota 19. září 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:5
po prodl.
TJ Slovan Havířov
FBC Letka Toman Finance Group
1. liga mužů, 4. kolo
Sobota 26. září 2020, 14:00, SH Sareza Ostrava
FBC Letka Toman Finance Group
5:6
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Z.F.K. Petrovice
1. liga mužů, 5. kolo
Pondělí 28. září 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:6
Z.F.K. Petrovice

říjen 2020

Bulldogs Brno
1. liga mužů, 6. kolo
Neděle 4. říjen 2020, 17:00, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno
5:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
TJ Sokol Jaroměř
1. liga mužů, 7. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
9:8
po prodl.
TJ Sokol Jaroměř
Florbal Chomutov
1. liga mužů, 9. kolo
Sobota 24. říjen 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
24.10.
Florbal Chomutov
FB Hurrican Karlovy Vary
1. liga mužů, 10. kolo
Středa 28. říjen 2020, 17:30, HMS Karlovy Vary
FB Hurrican Karlovy Vary
28.10.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Kanonýři Kladno
1. liga mužů, 8. kolo
Pátek 30. říjen 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
30.10.
Kanonýři Kladno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. liga mužů, 11. kolo
Sobota 31. říjen 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
31.10.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

listopad 2020

Torpedo Exelsior Havířov
1. liga mužů, 12. kolo
Sobota 7. listopad 2020, 20:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
7.11.
Torpedo Exelsior Havířov
FAT PIPE Start98 Kunratice
1. liga mužů, 13. kolo
Neděle 15. listopad 2020, SH ZŠ Kunratice
FAT PIPE Start98 Kunratice
15.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Florbal Ústí
1. liga mužů, 14. kolo
Úterý 17. listopad 2020, 18:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
17.11.
Florbal Ústí
TJ Slovan Havířov
1. liga mužů, 15. kolo
Neděle 22. listopad 2020, MSH Havířov
TJ Slovan Havířov
22.11.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC Letka Toman Finance Group
1. liga mužů, 16. kolo
Sobota 28. listopad 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
28.11.
FBC Letka Toman Finance Group

prosinec 2020

Z.F.K. Petrovice
1. liga mužů, 17. kolo
Sobota 5. prosinec 2020, SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Z.F.K. Petrovice
5.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
1. liga mužů, 18. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
12.12.
Bulldogs Brno
TJ Sokol Jaroměř
1. liga mužů, 19. kolo
Sobota 19. prosinec 2020, ASVA Jaroměř
TJ Sokol Jaroměř
19.12.
TJ Znojmo LAUFEN CZ

leden 2021

Kanonýři Kladno
1. liga mužů, 20. kolo
Sobota 9. leden 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
9.1.
Kanonýři Kladno
Florbal Chomutov
1. liga mužů, 21. kolo
Sobota 16. leden 2021, Městská SH Chomutov
Florbal Chomutov
16.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FB Hurrican Karlovy Vary
1. liga mužů, 22. kolo
Sobota 23. leden 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
23.1.
FB Hurrican Karlovy Vary
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. liga mužů, 23. kolo
Neděle 31. leden 2021, VUT CESA Brno 1
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
31.1.
TJ Znojmo LAUFEN CZ

únor 2021

Torpedo Exelsior Havířov
1. liga mužů, 24. kolo
Sobota 6. únor 2021, MSH Havířov
Torpedo Exelsior Havířov
6.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FAT PIPE Start98 Kunratice
1. liga mužů, 25. kolo
Sobota 13. únor 2021, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
13.2.
FAT PIPE Start98 Kunratice
FBC Štíři Č. Budějovice
1. liga mužů, 26. kolo
Sobota 20. únor 2021, SH České Budějovice
FBC Štíři Č. Budějovice
20.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ