Mladší žákyně

říjen 2019

Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 1. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 1. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 10:15, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 1. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 11:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 1. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 12:45, SH TJ Znojmo
FbC Aligators
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 2. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 2. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 10:15, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 2. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 11:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Bulldogs Brno
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 2. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 12:45, SH TJ Znojmo
FbC Aligators
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G

listopad 2019

K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 3. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 9:50, Sokolovna Šitbořice
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 3. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 10:40, Sokolovna Šitbořice
Bulldogs Brno
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 3. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 11:55, Sokolovna Šitbořice
Hornets Brno ZŠ Horní
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 3. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 12:45, Sokolovna Šitbořice
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
FbC Aligators
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 4. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 9:50, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 4. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 10:40, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 4. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 11:55, SH SportPoint Brno
FbC Aligators
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 4. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 12:45, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Bulldogs Brno

prosinec 2019

K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 5. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 9:50, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 5. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 10:40, SH SportPoint Brno
FbC Aligators
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 5. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 11:55, SH SportPoint Brno
Hornets Brno ZŠ Horní
0:0
kontumováno
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 5. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 12:45, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Bulldogs Brno

leden 2020

Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 6. kolo
Sobota 11. leden 2020, 9:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Bulldogs Brno
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 6. kolo
Sobota 11. leden 2020, 10:40, Tělocvična ZŠ Horní
FbC Aligators
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 6. kolo
Sobota 11. leden 2020, 11:55, Tělocvična ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 6. kolo
Sobota 11. leden 2020, 12:45, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 7. kolo
Sobota 25. leden 2020, 9:50, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 7. kolo
Sobota 25. leden 2020, 10:40, Tělocvična ZŠ Horní
Bulldogs Brno
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 7. kolo
Sobota 25. leden 2020, 11:55, Tělocvična ZŠ Horní
FbC Aligators
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 7. kolo
Sobota 25. leden 2020, 12:45, Tělocvična ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní

únor 2020

Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 8. kolo
Sobota 8. únor 2020, 9:25, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Hornets Brno ZŠ Horní
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 8. kolo
Sobota 8. únor 2020, 10:15, EZŠ Čejkovická
FbC Aligators
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 8. kolo
Sobota 8. únor 2020, 11:30, EZŠ Čejkovická
Bulldogs Brno
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 8. kolo
Sobota 8. únor 2020, 12:20, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
K1 Florbal Židenice Girls

březen 2020

Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 9. kolo
Sobota 7. březen 2020, 13:30, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
Bulldogs Brno
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 9. kolo
Sobota 7. březen 2020, 14:20, EZŠ Čejkovická
Hornets Brno ZŠ Horní
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 9. kolo
Sobota 7. březen 2020, 15:35, EZŠ Čejkovická
FbC Aligators
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 9. kolo
Sobota 7. březen 2020, 16:25, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
0:0
K1 Florbal Židenice Girls
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 10. kolo
Sobota 28. březen 2020, 9:50, Sokolovna Šitbořice
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
28.3.
Hornets Brno ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 10. kolo
Sobota 28. březen 2020, 10:40, Sokolovna Šitbořice
K1 Florbal Židenice Girls
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 10. kolo
Sobota 28. březen 2020, 11:55, Sokolovna Šitbořice
Bulldogs Brno
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 10. kolo
Sobota 28. březen 2020, 12:45, Sokolovna Šitbořice
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
28.3.
FbC Aligators