Muži B

říjen 2019

PANTHERS OTROKOVICE B
Regionální liga mužů, 3. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 12:00, SH Kuřim
PANTHERS OTROKOVICE B
12:9
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
FBK Atlas Blansko
Regionální liga mužů, 3. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 15:00, SH Kuřim
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
2:5
FBK Atlas Blansko

listopad 2019

TROOPERS B
Regionální liga mužů, 6. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 9:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
TROOPERS B
9:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
SK Snipers Slavičín
Regionální liga mužů, 6. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 12:00, SH Štěrkoviště Otrokovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
13:2
SK Snipers Slavičín
Florbal Slow Shoes Holešov
Regionální liga mužů, 7. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 10:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
13:1
Florbal Slow Shoes Holešov
Florbal Kuřim
Regionální liga mužů, 7. kolo
Sobota 23. listopad 2019, 15:00, SH TJ Znojmo
Florbal Kuřim
2:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ B

prosinec 2019

Zlín Lions B
Regionální liga mužů, 10. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 15:30, TJ ČKD Blansko
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
7:3
Zlín Lions B
FBK Atlas Blansko
Regionální liga mužů, 10. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 18:30, TJ ČKD Blansko
FBK Atlas Blansko
6:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ B

leden 2020

SFK Kozel Počenice
Regionální liga mužů, 12. kolo
Sobota 11. leden 2020, 9:00, SH SPŠ Zlín
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
3:7
SFK Kozel Počenice
TROOPERS B
Regionální liga mužů, 12. kolo
Sobota 11. leden 2020, 12:00, SH SPŠ Zlín
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
4:5
TROOPERS B

únor 2020

FbC Aligators Sokol Bučovice B
Regionální liga mužů, 13. kolo
Sobota 1. únor 2020, 13:00, SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
4:9
FbC Aligators Sokol Bučovice B
Florbal Kuřim
Regionální liga mužů, 13. kolo
Sobota 1. únor 2020, 16:00, SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
5:6
Florbal Kuřim
TJ Sokol Lanžhot
Regionální liga mužů, 16. kolo
Sobota 15. únor 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
4:4
TJ Sokol Lanžhot
SK Snipers Slavičín
Regionální liga mužů, 16. kolo
Sobota 15. únor 2020, 13:30, SH TJ Znojmo
SK Snipers Slavičín
5:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ B

březen 2020

PANTHERS OTROKOVICE B
Regionální liga mužů, 17. kolo
Neděle 8. březen 2020, 10:30, SH Štěrkoviště Otrokovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
8.3.
PANTHERS OTROKOVICE B
FbC Aligators Sokol Bučovice B
Regionální liga mužů, 17. kolo
Neděle 8. březen 2020, 13:30, SH Štěrkoviště Otrokovice
FbC Aligators Sokol Bučovice B
8.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
Florbal Slow Shoes Holešov
Regionální liga mužů, 20. kolo
Sobota 21. březen 2020, 10:30, SH ZŠ Holešov
Florbal Slow Shoes Holešov
21.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
SFK Kozel Počenice
Regionální liga mužů, 20. kolo
Sobota 21. březen 2020, 13:30, SH ZŠ Holešov
SFK Kozel Počenice
21.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ B

duben 2020

Zlín Lions B
Regionální liga mužů, 21. kolo
Sobota 4. duben 2020, SH Valtice
Zlín Lions B
4.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ B
TJ Sokol Lanžhot
Regionální liga mužů, 21. kolo
Sobota 4. duben 2020, SH Valtice
TJ Sokol Lanžhot
4.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ B