Junioři

září 2019

FBK Atlas Blansko
2. liga juniorů, 2. kolo
Sobota 21. září 2019, 11:30, ZŠ Slavkov
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:5
FBK Atlas Blansko
FBC Dragons - ŠSK Očov
2. liga juniorů, 2. kolo
Sobota 21. září 2019, 13:30, ZŠ Slavkov
FBC Dragons - ŠSK Očov
3:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ

říjen 2019

Zlín Lions
2. liga juniorů, 5. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 9:00, SH SPŠ Zlín
Zlín Lions
7:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Florbal Vsetín
2. liga juniorů, 5. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 12:30, SH SPŠ Zlín
TJ Znojmo LAUFEN CZ
16:2
Florbal Vsetín
FBC SLOVÁCKO
2. liga juniorů, 10. kolo
Neděle 27. říjen 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:2
FBC SLOVÁCKO
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
2. liga juniorů, 10. kolo
Neděle 27. říjen 2019, 14:00, SH TJ Znojmo
Floorbee 1. AC Orel Uherský Brod
4:10
TJ Znojmo LAUFEN CZ

listopad 2019

FbC Aligators
2. liga juniorů, 16. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 10:00, SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
8:1
FbC Aligators
SFK Kozel Kroměříž
2. liga juniorů, 16. kolo
Sobota 9. listopad 2019, 13:30, SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:3
SFK Kozel Kroměříž
FBK Atlas Blansko
2. liga juniorů, 18. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 9:00, TJ ČKD Blansko
FBK Atlas Blansko
3:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBC SLAVKOV
2. liga juniorů, 18. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 12:30, TJ ČKD Blansko
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:5
FBC SLAVKOV

prosinec 2019

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
2. liga juniorů, 24. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 9:00, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
7:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hornets Brno ZŠ Horní
2. liga juniorů, 24. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 12:30, SH Tuřany
Hornets Brno ZŠ Horní
3:8
TJ Znojmo LAUFEN CZ

leden 2020

Zlín Lions
2. liga juniorů, 25. kolo
Sobota 25. leden 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:4
Zlín Lions
Florbal Vsetín
2. liga juniorů, 25. kolo
Sobota 25. leden 2020, 14:00, SH TJ Znojmo
Florbal Vsetín
4:12
TJ Znojmo LAUFEN CZ

únor 2020

K1 Florbal Židenice
2. liga juniorů, 29. kolo
Neděle 9. únor 2020, 10:30, TJ ČKD Blansko
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:2
K1 Florbal Židenice
TJ Sokol Brno - Husovice
2. liga juniorů, 29. kolo
Neděle 9. únor 2020, 12:30, TJ ČKD Blansko
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:0
TJ Sokol Brno - Husovice