Dorostenky

září 2019

Bulldogs Brno
1. Liga dorostenek, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 11:05, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno
3:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FbC Aligators
1. Liga dorostenek, 1. kolo
Sobota 21. září 2019, 14:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:1
FbC Aligators

říjen 2019

1. AC Uherský Brod
1. Liga dorostenek, 2. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 10:05, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
2:1
1. AC Uherský Brod
K1 Florbal Židenice
1. Liga dorostenek, 2. kolo
Sobota 5. říjen 2019, 13:20, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice
2:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ

listopad 2019

1. AC Uherský Brod
1. Liga dorostenek, 4. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 11:10, SH Křenovice
1. AC Uherský Brod
3:8
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Zlín Lions
1. Liga dorostenek, 4. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 13:20, SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:1
Zlín Lions
FbC Aligators
1. Liga dorostenek, 5. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 13:00, TJ Spartak Uherský Brod
FbC Aligators
2:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenek, 5. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 16:15, TJ Spartak Uherský Brod
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5:3
Bulldogs Brno

prosinec 2019

K1 Florbal Židenice
1. Liga dorostenek, 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 9:00, VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:5
K1 Florbal Židenice
Zlín Lions
1. Liga dorostenek, 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 12:15, VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
1:9
TJ Znojmo LAUFEN CZ

leden 2020

Bulldogs Brno
1. Liga dorostenek, 7. kolo
Sobota 11. leden 2020, 10:05, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno
1:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FbC Aligators
1. Liga dorostenek, 7. kolo
Sobota 11. leden 2020, 13:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:2
FbC Aligators
1. AC Uherský Brod
1. Liga dorostenek, 8. kolo
Sobota 25. leden 2020, 10:05, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ
12:2
1. AC Uherský Brod
K1 Florbal Židenice
1. Liga dorostenek, 8. kolo
Sobota 25. leden 2020, 13:20, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice
4:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ

březen 2020

1. AC Uherský Brod
1. Liga dorostenek, 10. kolo
Neděle 15. březen 2020, SH Křenovice
1. AC Uherský Brod
15.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Zlín Lions
1. Liga dorostenek, 10. kolo
Neděle 15. březen 2020, SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ
15.3.
Zlín Lions
FbC Aligators
1. Liga dorostenek, 11. kolo
Sobota 28. březen 2020, TJ Spartak Uherský Brod
FbC Aligators
28.3.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenek, 11. kolo
Sobota 28. březen 2020, TJ Spartak Uherský Brod
TJ Znojmo LAUFEN CZ
28.3.
Bulldogs Brno

duben 2020

Zlín Lions
1. Liga dorostenek, 12. kolo
Sobota 4. duben 2020, VUT CESA Brno 2
Zlín Lions
4.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
K1 Florbal Židenice
1. Liga dorostenek, 12. kolo
Sobota 4. duben 2020, VUT CESA Brno 2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4.4.
K1 Florbal Židenice