Dorostenci

září 2019

FBŠ Jihlava
1. Liga dorostenců, 11. kolo
Sobota 14. září 2019, 11:30, SH Skalka Česká Třebová
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:3
FBŠ Jihlava
FK Slovan J.Hradec
1. Liga dorostenců, 11. kolo
Sobota 14. září 2019, 16:00, SH Skalka Česká Třebová
FK Slovan J.Hradec
1:17
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Snipers Třebíč
1. Liga dorostenců, 12. kolo
Sobota 28. září 2019, 11:30, SH Skalka Česká Třebová
TJ Znojmo LAUFEN CZ
6:1
Snipers Třebíč
FbK Orlicko-Třebovsko
1. Liga dorostenců, 12. kolo
Sobota 28. září 2019, 14:30, SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko
1:11
TJ Znojmo LAUFEN CZ

říjen 2019

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 3. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 11:30, SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
4:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Hippos Žďár n/S.
1. Liga dorostenců, 3. kolo
Sobota 19. říjen 2019, 14:30, SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:1
Hippos Žďár n/S.

listopad 2019

FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. Liga dorostenců, 4. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 13:00, SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
TJ Znojmo LAUFEN CZ
10:4
FBŠ Hummel Hattrick Brno
FbK Orlicko-Třebovsko
1. Liga dorostenců, 4. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 16:00, SH Na Bouchalkách Žďár n/S.
FbK Orlicko-Třebovsko
3:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ

prosinec 2019

Bulldogs Brno
1. Liga dorostenců, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 12:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:1
Bulldogs Brno
Hippos Žďár n/S.
1. Liga dorostenců, 15. kolo
Neděle 1. prosinec 2019, 16:30, SH TJ Znojmo
Hippos Žďár n/S.
5:9
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 16. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 10:00, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
3:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
PSKC Okříšky
1. Liga dorostenců, 16. kolo
Sobota 14. prosinec 2019, 14:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:3
PSKC Okříšky

leden 2020

FbK Orlicko-Třebovsko
1. Liga dorostenců, 7. kolo
Sobota 18. leden 2020, 11:30, VUT CESA Brno 1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
9:3
FbK Orlicko-Třebovsko
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenců, 7. kolo
Sobota 18. leden 2020, 16:00, VUT CESA Brno 1
Bulldogs Brno
3:4
TJ Znojmo LAUFEN CZ
FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. Liga dorostenců, 8. kolo
Neděle 26. leden 2020, 11:30, VUT CESA Brno 1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5:4
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 8. kolo
Neděle 26. leden 2020, 14:30, VUT CESA Brno 1
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
3:5
TJ Znojmo LAUFEN CZ

únor 2020

PSKC Okříšky
1. Liga dorostenců, 9. kolo
Neděle 16. únor 2020, 10:00, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
TJ Znojmo LAUFEN CZ
5:4
PSKC Okříšky
Hippos Žďár n/S.
1. Liga dorostenců, 9. kolo
Neděle 16. únor 2020, 13:00, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
Hippos Žďár n/S.
3:7
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bulldogs Brno
1. Liga dorostenců, 10. kolo
Sobota 29. únor 2020, 13:00, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
TJ Znojmo LAUFEN CZ
29.2.
Bulldogs Brno
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 10. kolo
Sobota 29. únor 2020, 16:00, SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
29.2.
TJ Znojmo LAUFEN CZ