Elévové ZŠ Mládeže

říjen 2019

TROOPERS Black
jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 9:25, SH SportPoint Brno
TROOPERS Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Orange
jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 10:15, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno Orange
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 11:05, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
jihomoravská liga elévů, 7. kolo
Neděle 6. říjen 2019, 11:55, SH SportPoint Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
FBŠ Hattrick Brno
jihomoravská liga elévů, 15. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 9:50, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
jihomoravská liga elévů, 15. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 10:40, Start Lesná Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
jihomoravská liga elévů, 15. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 11:55, Start Lesná Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno B
jihomoravská liga elévů, 15. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 12:45, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno B

listopad 2019

Bulldogs Brno Orange
jihomoravská liga elévů, 19. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 9:20, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Orange
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
jihomoravská liga elévů, 19. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 10:10, Start Lesná Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBK Atlas Blansko
jihomoravská liga elévů, 19. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 11:25, Start Lesná Brno
FBK Atlas Blansko
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno
jihomoravská liga elévů, 19. kolo
Neděle 10. listopad 2019, 12:15, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
jihomoravská liga elévů, 18. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 9:20, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
TROOPERS White
jihomoravská liga elévů, 18. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 10:10, Start Lesná Brno
TROOPERS White
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Blue
jihomoravská liga elévů, 18. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 11:25, Start Lesná Brno
K1 Florbal Židenice Blue
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno P
jihomoravská liga elévů, 18. kolo
Neděle 24. listopad 2019, 12:15, Start Lesná Brno
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno P

prosinec 2019

TJ Znojmo LAUFEN CZ black
jihomoravská liga elévů, 25. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 9:00, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Kids
jihomoravská liga elévů, 25. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 10:15, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Kids
Bulldogs Brno White
jihomoravská liga elévů, 25. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 11:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno White
Hornets Brno ZŠ Horní black
jihomoravská liga elévů, 25. kolo
Neděle 8. prosinec 2019, 12:45, SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

leden 2020

TJ Znojmo LAUFEN CZ black
jihomoravská liga elévů, 32. kolo
Sobota 11. leden 2020, 8:55, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Young Guns
jihomoravská liga elévů, 32. kolo
Sobota 11. leden 2020, 9:45, SH Tuřany
TROOPERS Young Guns
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Blue
jihomoravská liga elévů, 32. kolo
Sobota 11. leden 2020, 10:35, SH Tuřany
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Blue
Bulldogs Brno Black
jihomoravská liga elévů, 32. kolo
Sobota 11. leden 2020, 11:25, SH Tuřany
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 9:25, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Black
jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 10:15, EZŠ Čejkovická
K1 Florbal Židenice Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 11:05, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
TROOPERS White
jihomoravská liga elévů, 37. kolo
Sobota 25. leden 2020, 11:55, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS White

únor 2020

Bulldogs Brno
jihomoravská liga elévů, 41. kolo
Sobota 29. únor 2020, 9:00, SH TJ Znojmo
Bulldogs Brno
29.2.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Bulldogs Brno Black
jihomoravská liga elévů, 41. kolo
Sobota 29. únor 2020, 10:15, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
29.2.
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno P
jihomoravská liga elévů, 41. kolo
Sobota 29. únor 2020, 11:30, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
29.2.
FBŠ Hattrick Brno P
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
jihomoravská liga elévů, 41. kolo
Sobota 29. únor 2020, 12:45, SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
29.2.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže

březen 2020

Bulldogs Brno
jihomoravská liga elévů, 46. kolo
Sobota 14. březen 2020, 9:50, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
14.3.
Bulldogs Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
jihomoravská liga elévů, 46. kolo
Sobota 14. březen 2020, 10:40, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
14.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TROOPERS Black
jihomoravská liga elévů, 46. kolo
Sobota 14. březen 2020, 11:55, EZŠ Čejkovická
TROOPERS Black
14.3.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Black
jihomoravská liga elévů, 46. kolo
Sobota 14. březen 2020, 12:45, EZŠ Čejkovická
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
14.3.
K1 Florbal Židenice Black

duben 2020

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
jihomoravská liga elévů, 54. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
19.4.
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
TROOPERS Black
jihomoravská liga elévů, 54. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH TJ Znojmo
TROOPERS Black
19.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
K1 Florbal Židenice Blue
jihomoravská liga elévů, 54. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice Blue
19.4.
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
jihomoravská liga elévů, 54. kolo
Neděle 19. duben 2020, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
19.4.
TJ Znojmo LAUFEN CZ white