Ve středu 3. 6. 2020 se na nás obrátil pan Igor Stašek, tatínek Kryštofa Staška hráče starších žáků s žádostí o zveřejnění jeho nápadu podpořit znojemský florbal.  Takovéto myšlenky si velmi ceníme a vážíme. Děkujeme rodině Staškových za tuto vlastní iniciativu. K této iniciativě se vyjádřil manažer oddílu Jan Šťastník:

„Byl jsem velmi mile překvapen, když se na nás Igor s touto myšlenkou obrátil. Osobně si velmi cením toho, že se najdou lidé, kterým není situace jejich oblíbeného sportu lhostejná a dívají se i dopředu. Jako poděkování všem, kteří podpoří Igorovu výzvu, jsme se rozhodli umístit jejich jméno (pakliže s tím budou souhlasit) na kolekci klubových dresů A-týmu i mládeže pro soutěžní ročník 2020/2021.“

DOPIS V PLNÉM ZNĚNÍ OD PANA IGORA STAŠKA:

 „Milí příznivci florbalového oddílu TJ Znojmo,

   již nějaký čas v nás zraje myšlenka, obrátit se na vás všechny s nápadem.

   Poslední měsíce u každého z nás způsobily, že jsme museli změnit svůj zaběhnutý stereotyp. Kromě pracovní a rodinné stránky to v neposlední řadě byla i stránka sportovní, ať už našich dětí nebo nás samotných. Z počátku to možná byla příjemná změna, kdy jsme si mohli i odpočinout. Ale vše se jednou přejí, a tak se nám i našim dětem začalo po florbalu stýskat. Klub naštěstí, jak jen to šlo, opět „rozjel“ tréninky a snažil se vrátit do původních kolejí. Vše samozřejmě nebylo a stále není možné. To dovolí až čas.

   Po celou tu dobu jsme médii informováni, jak toto „vypnutí“ společnosti a ekonomiky na nás teprve finančně dopadne. A proto jsme začali přemýšlet nad tím, jak na tom ten náš klub po stránce finanční teď je a hlavně jak bude. Bude pokračovat ve stejném trenérském složení? Bude umožňovat svým členům stejné benefity (doprava atd.) jako dosud? Bude schopen udržet stejný počet družstev? No a v tuto chvíli je jisté, že k poklesu příjmů dojde ať už ze strany města Znojma nebo sponzorů a podporovatelů. Jak to tedy bude dál?

   A jelikož jako jedinci nejsme tuto situaci schopni nijak ovlivnit, obracíme se na vás všechny s nápadem, spojit síly dohromady a pomoci.

   Tímto tedy oslovujeme vás všechny, kterým na našem florbalovém oddíle a na lidech v něm záleží. Zašlete libovolnou částku, kterou uznáte za postradatelnou ze svého rozpočtu, abychom podpořili snahu klubu udržet dosavadní standard a jeho zvyšování.

   Je nás cca 400 členů a z toho 300 dětí. Se všemi ostatními příznivci je nás zaručeně ještě mnohem víc. Každá i malá částka pomůže.

   Děkujeme předem všem, kdo přispějí. Věříme, že tímto gestem všem dokážeme, že florbal dává hráčům a příznivcům do života víc než jen radost ze sportu.

   Přejeme vám pevné zdraví.

   Rodina Staškova.“  

Transparentní účet č. 123-1860350267/0100, na který můžete přispívat, byl založen v pátek 5.6.2020 u KB.