Ženy LAUFEN CZ

10.12.
sobota
IBK Hradec Králové
1. liga žen, 15. kolo
10.12.2022 17:00 | SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
11.12.
neděle
EAV SK Jihlava
1. liga žen, 16. kolo
11.12.2022 10:00 | SH SK Jihlava

A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ

10.12.
sobota
DDQ Florbal Chomutov
1. liga mužů, 18. kolo
10.12.2022 17:00 | Městská SH Chomutov

Muži U23 LAUFEN CZ

11.12.
neděle
Andone SK Jihlava
Divize, 14. kolo
11.12.2022 16:00 | SH TJ Znojmo

Starší žáci LAUFEN CZ

10.12.
sobota
Zlín Lions U15
Liga starších žáků - skupina 6, 16. kolo
10.12.2022 14:20 | VUT CESA Brno 2
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga starších žáků - skupina 6, 16. kolo
10.12.2022 16:40 | VUT CESA Brno 2
11.12.
neděle
Florbal Hodonín B
Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo
11.12.2022 10:10 | SH Rousínov
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo
11.12.2022 12:30 | SH Rousínov

Junioři LAUFEN CZ

11.12.
neděle
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
2. liga juniorů - skupina 6, 19. kolo
11.12.2022 10:30 | SH Tuřany
11.12.
neděle
K1 Florbal Židenice
2. liga juniorů - skupina 6, 19. kolo
11.12.2022 15:00 | SH Tuřany

Elévové LAUFEN CZ

10.12.
sobota
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
10.12.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
10.12.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 09:00 | SH TJ Znojmo
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 10:15 | SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 11:30 | SH TJ Znojmo
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 12:45 | SH TJ Znojmo
10.12.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 09:00 | SH TJ Znojmo
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 09:50 | SH TJ Znojmo
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 11:05 | SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 43. kolo
10.12.2022 12:20 | SH TJ Znojmo

Elévové ZŠ Mládeže

10.12.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 09:00 | SH TJ Znojmo
10.12.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 10:15 | SH TJ Znojmo
10.12.
sobota
FBC GEPARDI BRNO white
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 11:30 | SH TJ Znojmo
10.12.
sobota
TROOPERS Green
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 12:45 | SH TJ Znojmo

Dorostenky LAUFEN CZ

10.12.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. liga dorostenek - skupina 6, 7. kolo
10.12.2022 12:10 | SH Křenovice
10.12.
sobota
Zlín Lions
1. liga dorostenek - skupina 6, 7. kolo
10.12.2022 15:40 | SH Křenovice

Mladší žákyně LAUFEN CZ

10.12.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 09:00 | SH TJ Znojmo
TROOPERS Green
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 09:50 | SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 11:05 | SH TJ Znojmo
FBC GEPARDI BRNO white
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 12:20 | SH TJ Znojmo

Elévky LAUFEN CZ

10.12.
sobota
FBC GEPARDI BRNO white
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
TROOPERS Green
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů 3+1, 44. kolo
10.12.2022 | SH TJ Znojmo

Veteráni LAUFEN CZ

10.12.
sobota
FBC Dragons
Liga veteránů - skupina 6, 6. kolo
10.12.2022 16:10 | TJ ČKD Blansko
10.12.
sobota
FBC Playmakers Prostějov
Liga veteránů - skupina 6, 6. kolo
10.12.2022 19:40 | TJ ČKD Blansko

ŽENY B LAUFEN CZ

11.12.
neděle
Bulldogs Brno B
2. liga žen - skupina 6, 9. kolo
11.12.2022 09:00 | SH TJ Znojmo
11.12.
neděle
Zlín Lions
2. liga žen - skupina 6, 9. kolo
11.12.2022 13:15 | SH TJ Znojmo