Ženy LAUFEN CZ

19.10.
úterý
1. SC TEMPISH Vítkovice
Pohár, 3. kolo
19.10.2021 20:00 | SH TJ Znojmo
1:5
23.10.
sobota
Torpedo Havířov
1. liga žen, 6. kolo
23.10.2021 17:00 | SH Horní Suchá

A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ

23.10.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
1. liga mužů, 9. kolo
23.10.2021 19:00 | ASVA Jaroměř

Dorostenci LAUFEN CZ

24.10.
neděle
Zlín Lions
1. Liga dorostenců, 11. kolo
24.10.2021 10:00 | SH TJ Znojmo
24.10.
neděle
Asper Šumperk
1. Liga dorostenců, 11. kolo
24.10.2021 14:30 | SH TJ Znojmo

Mladší žáci LAUFEN CZ

23.10.
sobota
FBŠ Hattrick Brno
Jihomoravská liga mladších žáků, 14. kolo
23.10.2021 13:00 | SH TJ Znojmo
TROOPERS Green
Jihomoravská liga mladších žáků, 14. kolo
23.10.2021 14:40 | SH TJ Znojmo
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga mladších žáků, 14. kolo
23.10.2021 17:00 | SH TJ Znojmo
23.10.
sobota
FBC Valtice
Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo
23.10.2021 09:10 | VUT CESA Brno 1
FBŠ Hattrick Brno B
Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo
23.10.2021 10:10 | VUT CESA Brno 1
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga mladších žáků, 17. kolo
23.10.2021 11:50 | VUT CESA Brno 1

Přípravka LAUFEN CZ

23.10.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
23.10.2021 09:00 | SH TJ Znojmo
23.10.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
23.10.2021 10:00 | SH TJ Znojmo
23.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
23.10.2021 11:00 | SH TJ Znojmo
23.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek, 10. kolo
23.10.2021 12:00 | SH TJ Znojmo

Starší žákyně LAUFEN CZ

23.10.
sobota
FBC Dragons
Liga starších žákyň, 3. kolo
23.10.2021 11:00 | SH SPŠ Zlín
23.10.
sobota
FBŠ Hattrick Brno GB
Liga starších žákyň, 3. kolo
23.10.2021 13:00 | SH SPŠ Zlín

Přípravka ZŠ Mládeže

23.10.
sobota
FBŠ Hattrick Brno White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 9. kolo
23.10.2021 09:00 | SH TJ Znojmo
23.10.
sobota
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 9. kolo
23.10.2021 10:00 | SH TJ Znojmo
23.10.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 9. kolo
23.10.2021 11:00 | SH TJ Znojmo
23.10.
sobota
K1 Florbal Židenice ZŠ
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 9. kolo
23.10.2021 12:00 | SH TJ Znojmo