A-tým TJ ZNOJMO LAUFEN

24.1.
pátek
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. liga mužů, 21. kolo
24.1.2020 20:00 | VUT CESA Brno 1
5:3
26.1.
neděle
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
1. liga mužů, 22. kolo
26.1.2020 17:00 | SH TJ Znojmo
7:8

Junioři LAUFEN CZ

25.1.
sobota
Zlín Lions
2. liga juniorů, 25. kolo
25.1.2020 09:00 | SH TJ Znojmo
3:4
25.1.
sobota
Florbal Vsetín
2. liga juniorů, 25. kolo
25.1.2020 14:00 | SH TJ Znojmo
4:12

Dorostenci LAUFEN CZ

26.1.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno
1. Liga dorostenců, 8. kolo
26.1.2020 11:30 | VUT CESA Brno 1
5:4
26.1.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
1. Liga dorostenců, 8. kolo
26.1.2020 14:30 | VUT CESA Brno 1
3:5

Dorostenky LAUFEN CZ

25.1.
sobota
1. AC Uherský Brod
1. Liga dorostenek, 8. kolo
25.1.2020 10:05 | SH SportPoint Brno
12:2
25.1.
sobota
K1 Florbal Židenice
1. Liga dorostenek, 8. kolo
25.1.2020 13:20 | SH SportPoint Brno
4:5

Starší žáci

26.1.
neděle
FBŠ Hattrick Brno
Liga starších žáků, 14. kolo
26.1.2020 09:00 | SH SportPoint Brno
0:12
PANTHERS OTROKOVICE
Liga starších žáků, 14. kolo
26.1.2020 11:10 | SH SportPoint Brno
6:0

Mladší žákyně

25.1.
sobota
K1 Florbal Židenice Girls
Liga mladších žákyň, 7. kolo
25.1.2020 09:50 | Tělocvična ZŠ Horní
0:0
25.1.
sobota
Bulldogs Brno
Liga mladších žákyň, 7. kolo
25.1.2020 10:40 | Tělocvična ZŠ Horní
0:0
25.1.
sobota
FbC Aligators
Liga mladších žákyň, 7. kolo
25.1.2020 11:55 | Tělocvična ZŠ Horní
0:0
25.1.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní
Liga mladších žákyň, 7. kolo
25.1.2020 12:45 | Tělocvična ZŠ Horní
0:0

Elévové LAUFEN CZ

25.1.
sobota
FBK Atlas Blansko
Jihomoravská liga elévů, 38. kolo
25.1.2020 09:25 | EZŠ Čejkovická
TROOPERS Black
Jihomoravská liga elévů, 38. kolo
25.1.2020 10:40 | EZŠ Čejkovická
K1 Florbal Židenice Blue
Jihomoravská liga elévů, 38. kolo
25.1.2020 11:30 | EZŠ Čejkovická
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Jihomoravská liga elévů, 38. kolo
25.1.2020 12:20 | EZŠ Čejkovická
25.1.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
25.1.2020 09:25 | EZŠ Čejkovická
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
25.1.2020 10:40 | EZŠ Čejkovická
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
25.1.2020 11:30 | EZŠ Čejkovická
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Jihomoravská liga elévů, 37. kolo
25.1.2020 12:20 | EZŠ Čejkovická

Elévové ZŠ Mládeže

25.1.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
jihomoravská liga elévů, 37. kolo
25.1.2020 09:25 | EZŠ Čejkovická
25.1.
sobota
K1 Florbal Židenice Black
jihomoravská liga elévů, 37. kolo
25.1.2020 10:15 | EZŠ Čejkovická
25.1.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
jihomoravská liga elévů, 37. kolo
25.1.2020 11:05 | EZŠ Čejkovická
25.1.
sobota
TROOPERS White
jihomoravská liga elévů, 37. kolo
25.1.2020 11:55 | EZŠ Čejkovická