Chlapci kategorie B12 složení z ročníku 2012 nejprve v sobotu sehráli 4 utkání v rámci své skupiny. V ní nenašli přemožitele a vysokým rozdílem dokázali přehrát jak 1. FK Ostravu - Jih, tak i Kanonýry Kladno. Ve třetím utkání si pak vyšlápli na Spartu Praha, kterou porazili 6:2! V posledním utkání ve skupině pak sehráli nádhernou bitvu proti Black Angles a po remíze 7:7 postoupili do nadstavbové skupiny o medaile. V nedělních bojích o medaile naší mladíci pokračovali ve skvělých výkonech a v prvním utkání nedali šanci Děčínu. V klíčovém utkání pak podlehl Laufen vysoko 3:8 Black Angels, ale v posledním utkání si spravil chuť, když si po výhře 12:5 na Říčanami zajistil krásné stříbrné medaile!

Jediný dívčí tým byl přihlášen do kategorie G10 a stejně jako stříbrní chlapci, hrály i holky systémem 3+1. V této kategorii hrálo všech 7 týmů v jedné velké skupině, kde se utkaly týmy každý s každým. Skupina to byla opravdu rozmanitá, střetly se zde totiž týmy z Česka, Polska a Lotyšska. Hned na úvod měla naše děvčata těžký los, ale do turnaje vstoupily parádně, když porazily 4:3 Panthers Praha. I z dalších dvou sobotních utkání vyšly vítězně. Jako druhého soupeře zdolaly Chynów Zielenu Goru 2:1 a do třetice porazily vysoko Nowy Targ. Až v sobotním čtvrtém utkání se musely žákyně sklonit před soupeřem z Black Angels, kterému podlehly těsně 2:3. Po prvním dni tak měly mladší žákyně našlápnuto taky na jeden z cenných kovů a za tím si také šly. Zisk stříbrných medailí holky potvrdily ve vítězných zápasech proti Spartě Praha a lotyšským Kekavas a znojemská výprava tak vybojovala další stříbro!

Turnaje se zúčastnili také mladší a starší žáci v kategoriích B10 a B07. Starší žáci odehráli celkem 7 utkání s bilancí 4 výher a 3 porážek a jejich cesta skončila v semifinále Play-Off B. Obdobný turnaj zažili chlapci ročníku 2010 a 2011, kteří dokázali dva soupeře ve skupině porazit a připsali si i stejný počet porážek. Jejich cesta pak následně skončila rovněž v semifinále Play-Off B po těsné prohře 2:3 s Plzní.

Zisk dvou medailí je pro znojemskou mládež parádním úspěchem! O další cenné kovy bude Znojmo usilovat na dalším letním turnaji Hummel Open Game na konci června.