Mezi pohárové zápasy vměstnal A-tým TJ Znojmo LAUFEN CZ pondělní přátelské utkání v Brně, kde se střetl s Gullivery a po dramatickém závěru je dokázal přetlačit 7:6 po prodloužení. Pokud chce Znojmo pomýšlet na postup z pohárové skupiny, musí ve středu určitě zvítězit.

Náš soupeř Hu-Fa Panthers Otrokovice odehrál první utkání teprve v pondělí a pohár odstartoval vítězně, když na domácí palubovce vyhrál 6:3 s Bulldogs Brno. Hostům se po letech, kdy dokázali pravidelně postupovat do superligového Play-Off, příliš nepodařila loňská sezóna, kdy dokázali vyhrát pouze dvě utkání a s 9 body skončili na posledním místě tabulky. 1. liga mužů se však v loňské sezóně nedohrála a i díky tomuto faktu si tým uchoval superligovou příslušnost.

Před zápasem jsme požádali o krátký rozhovor oporu zadních řad a slovenského reprezentanta Jozefa Kriše.

Ahoj, v pondělí jste si odskočili na přátelské utkání do Brna a vrátili Guliverům 14 dní starou porážku. Jak si tohle utkání viděl?

Ahoj, čakal som, že zápas bude pre nás ťažší. Myslím si, že nás súper po prvom zápase podcenil. Hrali sme tímovo a na hokejke sme boli konečne dobrý. Bol to konečne florbal.

Zítra se střetnete v pohárovém utkání s Otrokovicemi. Bude těžké získat skalp superligového týmu?

Dovolím si povedať, že po zápase s Ostravou a Gullivermi by sme mohli Otrokovice potrápiť a dúfam, že aj zdolať.

Na čem musí tým do 1. zápasu 1. ligy ještě zapracovat a co bude naopak Vaší silnou zbraní?

Zapracovať musíme hlavne v rozohrávkach. Je to lepšie, ale stále máme čo zlepšovať . Naopak si myslím, že našou silnou stránkou sú súboje a fyzická hra.

Nechybíš v nominaci Slovenska na reprezentační kemp. Jak vidíš svoji budoucnost v národním týmu Slovenska?

Určite si to veľmi vážim a teším sa na reprezentačný zraz. Po dlhej dobe sa mi z repre ozvali, a tak som neváhal a prijal pozvanie. Myslím, že o budúcnosti veľmi hovoriť nemôžem, lebo moja pauza v repre trvala 1,5 roka. Majstrovstvá sveta sú za pár mesiacov a výber hráčov už je zúžený. Možno sa na mňa usmeje štastie a zahrajem si na MS vo Fínsku.

Zápasy TJ Znojmo LAUFEN CZ v rámciu Poháru Českého florbalu:

Středa 18. 8. (19:00): TJ Znojmo LAUFEN CZ -  Hu-Fa Panthers Otrokovice

Pondělí 30. 8. (18:30): Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ

INFORMACE PRO FANOUŠKY:

Z nařízení vlády ČR je vstup umožněn osobám, které:

  • nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19
  • absolvovaly RT-PCR test s negativním výsledkem ne starší 7 dnů nebo
  • absolvovaly POC test s negativním výsledkem ne starší než 72 hodin nebo
  • nejdříve před 14 dny absolvovaly druhou dávku u dvoudávkového schématu očkování proti SARSCoV-2 a toto doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo
  • nejdříve před 14 dny absolvovaly jednodávkové očkování proti SARS-CoV-2 a toto doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo
  • prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku.

ODKAZ NA UDÁLOST NA FACEBOOKU: 

ZDE