Náročný víkend čeká především ženy, protože všechny série jejich Play-Off se hrají stylem doma – venku. V sobotu tedy série začne na palubovce Laufenu a hned v neděli ráno pocestují hráčky na venkovní utkání do Hradce Králové. Za stavu 1:1 na zápasy by se odehrálo rozhodující 3. utkání ve středu opět na jihu Moravy. Hradec si místenku do osmifinále musel uhrát v předkole, ve kterém nedal šanci Rtyni a výhry 7:2 a 11:1 budí ve znojemské kabině respekt. I vzájemné zápasy v základní části vyzněly vyrovnaně. Na počátku sezóny si připsaly ženy první porážku sezóny právě na půdě Hradce Králové, kde podlehly 3:6. Ve vánoční atmosféře se pak hrálo utkání ve Znojmě a ženy v něm dokázaly Hradec přetlačit těsně 5:4. Série tak slibuje vyrovnané bitvy. „Osobně čekám těsné a vyrovnané zápasy podobné těm v základní části. Šance jsou padesát na padesát. Týmu ale věřím. Na konci základní části jsme dokázali předvádět kvalitní výkony proti nejsilnějším týmům v lize. Vše však začíná od nuly a my musíme být připraveni na vše. Vyřazovací část pro nás bude především velkou zkušeností a chceme si to pořádně užít“, říká před sérií trenér Jakub Martinek.

Až na pár výjimek to bude pro všechny hráčky týmu první Play-Off v životě včetně Soni Dibelkové. „Myslím si, že jsme připravené. Zároveň se na osmifinále těšíme a jsme odhodlané to dotáhnout, co nejdál to půjde. S Hradcem už jsme měly dvakrát šanci porovnat své síly a pokaždé to dopadlo jinak. Bude to zajímavý víkend, ale já v nás věřím, protože jsme bojovnice a půjdeme si pro vítězství“, říká Soňa Dibelková.

Série startuje zítra v 18:00! Přijďte podpořit ženy a vytvořit další nezapomenutelnou kulisu.

A-tým míří v sobotu do Brna!

A-tým zvládl na úvod oba souboje s Gullivery na domácí půdě. Za stavu 2:0 na zápasy tak může A-tým zakončit sérii už v sobotu a radovat se z postupu do semifinále. 3. díl čtvrtfinále je na programu od 20:00 na hale VUT.

„Ač vedeme 2:0, tak pro nás oba domácí zápasy byly velmi těžké. Zejména v sobotu předvedl brněnský soupeř velmi dobrý výkon. Sobotní utkání se hraje na domácí půdě Gulliverů na hale VUT, kde jsou naši soupeři mnohem nebezpečnější než tomu je na parketách. Do Brna jedeme s pokorou a s cílem ukončit čtvrtfinálovou sérii. Uvidíme, jestli se nám to podaří již v sobotu…“, hlásí trenér A-týmu Jan Šťastník.


Rozpis osmifinále Play-Off 1. ligy žen:

1. utkání: Sobota 5. 3. (18:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ – IBK Hradec Králové

2. utkání: Neděle 6. 3. (15:00) IBK Hradec Králové – TJ Znojmo LAUFEN CZ 

případné 3. utkání: Středa 9. 3. (20:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ -  IBK Hradec Králové


Rozpis čtvrtfinále Play-Off 1. ligy mužů:

3. utkání: Sobota 5. 3. (20:00) Sokol Brno I EMCOcase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 

případné 4. utkání: Neděle 6. 3. (17:00) Sokol Brno I EMCOcase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 

případné 5. utkání: Středa 9. 3. (20:00) TJ Znojmo LAUFEN CZ -  Sokol Brno I EMCOcase Gullivers


Odkaz na událost na Facebooku:

ZDE